Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 200 ujęć Scotta Kelby'ego, wydanie II

Scott Kelby
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 200 ujęć Scotta Kelby'ego, wydanie II
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Aparaty cyfrowe spowszedniały na tyle, że oszacowanie liczby zdjęć powstających każdego dnia jest prawie niemożliwe. Jak sprawić, żeby Twoje zdjęcia nie utonęły w masie przeciętnych, średniej jakości fotografii? Na to i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w niepowtarzalnej książce mistrza Scotta Kelby’ego. Tylko on, ze swoim poczuciem humoru, w bezpośredni sposób oraz na najlepszych przykładach przekaże Ci najważniejsze tajniki fotografii cyfrowej. Po lekturze tej książki już nigdy nie popełnisz klasycznych błędów powielanych przez amatorów. Dowiedz się, jak zapewnić ostrość Twoim zdjęciom oraz jak poprawnie fotografować rozmaite przedmioty, sytuacje i ludzi niezależnie od warunków oświetleniowych i pogodowych. Kolejne wydanie tej cenionej książki zostało zaktualizowane i rozszerzone o nowe sytuacje – fotografię krajobrazową oraz porady. Ta książka to przepis na udane zdjęcia!
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-246-8046-7, 9788324680467
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION
Stron: 248

Autor

Scott Kelby Scott Kelby
Urodzony 6 lipca 1960 roku w USA (Lakeland, Floryda)
Scott Kelby w 2009 roku po raz piąty z rzędu otrzymał tytuł najlepszego autora książki informatycznej, przyznawanej przez amerykańskie Nielsen BookScan. Scott Kelby jest redaktorem naczelnym pisma Photoshop User, przewodniczącym stowarzyszenia NA...

Pozostałe książki:

Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe ujęcia Scotta Kelbyego Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. W dążeniu do perfekcji Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 195 ujęć Scotta Kelby'ego Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom Fotografia portretowa w naturalnym świetle. Jak to robią najlepsi
Wszystkie książki Scott Kelby

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 200 ujęć Scotta Kelby'ego, wydanie II? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Szarym.okiem
2018-12-13
10 /10
Przeczytane W obiektywie Stoją na półce Poradniki

Cytaty z książki

O nie! Książka Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 200 ujęć Scotta Kelby'ego, wydanie II. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl