System 7 punktów Scotta Kelbyego. Kluczowe techniki, które dzielą przeciętne zdjęcie od prawdziwej fotografii

Scott Kelby
System 7 punktów Scotta Kelbyego. Kluczowe techniki, które dzielą przeciętne zdjęcie od prawdziwej fotografii
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poznaj profesjonalne techniki obróbki cyfrowych zdjęćJak rozpoznać to, co należy zmodyfikować na fotografii?W jaki sposób dobrać parametry narzędzi?Jak zautomatyzować proces obróbki zdjęć?Dzięki magii fotografii cyfrowej niemal każdy z nas może uwiecznić najciekawsze chwile swojego życia na zdjęciach. Aparaty cyfrowe dostępne w sklepach oferują możliwości pozwalające na wykonywanie fotografii w różnych warunkach, a programy graficzne umożliwiają modyfikację i poprawę naszych dzieł. Nadal jednak, mimo coraz doskonalszych aparatów i narzędzi, wykonanie dobrego zdjęcia wymaga pewnej dozy umiejętności. Należy opanować zasady kompozycji, techniki doboru parametrów ekspozycji, możliwości programów tematycznych, a później – przy przetwarzaniu zdjęć – metody korekcji naświetlenia, kolorystyki i kadrowania. Możemy założyć, że reguły wykorzystywane przy fotografowaniu są uniwersalne, jednak co w przypadku obróbki? Czy tu również możemy postępować według ściśle określonego algorytmu?W książce " System 7 punktów Scotta Kelby’ego. Kluczowe techniki, które dzielą przeciętne zdjęcie od prawdziwej fotografii“ autor przekona Cię, że możesz doprowadzić do perfekcji każde zdjęcie, nawet najmniej udane, stosując jedną metodę. Czytając tę książkę, dowiesz się, jak korzystać z plików w formacie RAW, dokonywać korekcji za pomocą krzywych, kompensować błędy ekspozycji, pracować z kanałami obrazu i wyostrzać fotografie. Na bogato ilustrowanych przykładach poznasz niesamowity system 7 punktów, który został opantentowany w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystasz techniki stosowane na co dzień przez profesjonalistów, ale opisane w taki sposób, że zrozumiesz je bez problemu, nawet będąc początkującym użytkownikiem Photoshopa.Przetwarzanie fotografii w formacie RAWModyfikacja obrazu za pomocą krzywychKorekcja oświetleniaNadawanie lub usuwanie dominanty barwnejPraca w przestrzeni barwnej LabKorzystanie z warstw i kanałówWyostrzanie fotografiiPoznaj unikatowy system 7 punktów mistrza Kelby’ego i doprowadź swoje zdjęcia do perfekcji!
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-246-1522-3, 9788324615223
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION
Stron: 287

Autor

Scott Kelby Scott Kelby
Urodzony 6 lipca 1960 roku w USA (Lakeland, Floryda)
Scott Kelby w 2009 roku po raz piąty z rzędu otrzymał tytuł najlepszego autora książki informatycznej, przyznawanej przez amerykańskie Nielsen BookScan. Scott Kelby jest redaktorem naczelnym pisma Photoshop User, przewodniczącym stowarzyszenia NA...

Pozostałe książki:

Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe ujęcia Scotta Kelbyego Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 195 ujęć Scotta Kelby'ego Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 200 ujęć Scotta Kelby'ego, wydanie II Fotografia portretowa w naturalnym świetle. Jak to robią najlepsi
Wszystkie książki Scott Kelby

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę System 7 punktów Scotta Kelbyego. Kluczowe techniki, które dzielą przeciętne zdjęcie od prawdziwej fotografii? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka System 7 punktów Scotta Kelbyego. Kluczowe techniki, które dzielą przeciętne zdjęcie od prawdziwej fotografii. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl