Seks czegoś smutny : antyporadnik dla tych, którzy grają o miłość

Wiesław Sokoluk
Seks czegoś smutny : antyporadnik dla tych, którzy grają o miłość
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Cały świat się kręci wokół seksu. W ciągu każdej doby na świecie dochodzi do 100 mln stosunków płciowych, miliona ciąż, 500 tys. ciąż nieplanowanych i 20 mln zdrad. "Romantyczny weekend we dwoje", "rozpal jego zmysły", "seks z eks", i bardzo modny ostatnio "cyberseks" - to tematy, które sprzedają się w mediach jak ciepłe bułeczki. Wszyscy chcą czytać o seksie, a coraz więcej osób chce o nim pisać. My także. (Ewa Klepacka, Wiesław Sokoluk)
ISBN: 978-83-917171-5-8, 9788391717158
Wydawnictwo: Ego

Autor

Wiesław Sokoluk Wiesław Sokoluk Wiesław Sokoluk – od kilkudziesięciu lat zajmuje się seksuologią kliniczną i seksuologią wieku rozwojowego, prowadząc w tych obszarach praktykę psychoterapeutyczną oraz działalność edukacyjną i szkoleniową. Przez wiele lat współpracował z Programem N...

Pozostałe książki:

Zaklinacze samotności Instruktaż nadmierny. Historia pewnej przygody seksualnej Seks. Dobrze jest, gdy wie się 100% mnie czyli książka o miłości, seksie i zagłuszaczach 100% ciebie, czyli książka o miłości, seksie i zagłuszaczach
Wszystkie książki Wiesław Sokoluk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Seks czegoś smutny : antyporadnik dla tych, którzy grają o miłość aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Seks czegoś smutny : antyporadnik dla tych, którzy grają o miłość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl