Spacerem po Bieszczadach, część 1. Nad bieszczadzkimi jeziorami

Stanisław Orłowski
Spacerem po Bieszczadach, część 1. Nad bieszczadzkimi jeziorami
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Publikacja to część pierwsza serii przewodników "Spacerem po Bieszczadach". Znajdziemy w nim 22 propozycje tras turystycznych wybranych i świetnie opisanych przez legendę tych terenów: Stanisława Orłowskiego – przewodnika turystycznego, który niejeden szlak w Bieszczadach przetarł jako pierwszy. A kto był z nim na wycieczce ten wie jak potrafi opowiadać! Poza ciekawymi i barwnymi opisami miejscowości, zabytków i innych atrakcji turystycznych, na przewodnik składają się dokładne i aktualne mapy każdej z proponowanych tras, a także liczne zdjęcia. Świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą urozmaicić sobie urlop nad bieszczadzkimi jeziorami o interesujące i relaksujące wędrówki po najciekawszych miejscach regionu.
ISBN: 978-83-7605-751-4, 9788376057514
Wydawnictwo: COMPASS

Autor

Stanisław Orłowski Stanisław Orłowski
Urodzony w 1934 roku w Polsce (Zamość)
Stanisław Orłowski od urodzenia związany jest z Bieszczadami. Dzieciństwwo i młodość spędził w Łukawicy u podnóża Gór Słonnych, a w 1980 podjął pracę w szkole w Orelcu i w miejscowości tej osiadł na stałe. Od 1974 r. jest czynnym przewodnikiem górsk...

Pozostałe książki:

Na Bieszczadzkich obwodnicach. Część 2. Mała obwodnica Na bieszczadzkich obwodnicach część 1 Lesko i okolice. Przewodnik Geozagrożenia Myczkowce i okolice. Przewodnik po trasach pieszych ekomuzeum "W Krainie Bobrów" i otoczeniu Jeziora Myczkowieckiego
Wszystkie książki Stanisław Orłowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Spacerem po Bieszczadach, część 1. Nad bieszczadzkimi jeziorami? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Spacerem po Bieszczadach, część 1. Nad bieszczadzkimi jeziorami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl