Spacerem po Bieszczadach. Część 2

Stanisław Orłowski
Spacerem po Bieszczadach. Część 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przewodnik turystyczny, a w nim 12 tras spacerowych po połoninach. W prezentacji każdej trasy: – szczegółowa mapa trasy w skali 1:40 000 do 1:50 000, – precyzyjne opis tras, z akcentem na walory krajobrazowe i opisy przyrodnicze, – liczne fotografie z miejscami widokowymi, – ciekawostki, legendy, uwagi praktyczne, – ocena skali trudności, czas pokonani trasy, informacja jak dojechać, Na koniec atrakcyjny album przyrodniczy i informacje przydatne turyście.
ISBN: 978-83-7605-899-3, 9788376058993
Wydawnictwo: COMPASS

Autor

Stanisław Orłowski Stanisław Orłowski
Urodzony w 1954 roku w Polsce (Zamość)
Stanisław Orłowski od urodzenia związany jest z Bieszczadami. Dzieciństwo i młodość spędził w Łukawicy u podnóża Gór Słonnych. W 1980 r. podjął pracę w szkole w Orelcu i w miejscowości tej osiadł na stałe. Od 1974 r. jest czynnym przewodnikiem gó...

Pozostałe książki:

Na Bieszczadzkich obwodnicach. Część 2. Mała obwodnica Na bieszczadzkich obwodnicach część 1 Lesko i okolice. Przewodnik Geozagrożenia Myczkowce i okolice. Przewodnik po trasach pieszych ekomuzeum "W Krainie Bobrów" i otoczeniu Jeziora Myczkowieckiego
Wszystkie książki Stanisław Orłowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Spacerem po Bieszczadach. Część 2? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Spacerem po Bieszczadach. Część 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl