Spisek bogatych. osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi

Robert T. Kiyosaki
Spisek bogatych. osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka Spisek bogatych. Osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi przedstawia pogląd Roberta Kiyosaki na kwestie gospodarki światowej i wyjaśnia, dlaczego ludzie mają kłopoty w dzisiejszych burzliwych czasach. Kiyosaki nie tylko oferuje ludziom rozwiązania ich finansowych problemów, ale też wyjaśnia, co spowodowało dzisiejszy chaos gospodarczy – i jak można go złagodzić. Spisek bogatych. Osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi uświadamia również czytelnikom, że to, co wydaje się najgorszym kryzysem, jest tak naprawdę nadarzającą się okazją i daje ludziom możliwość zainwestowania w swoją edukację finansową.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-61008-10-1, 9788361008101
Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
Stron: 320

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Spisek bogatych. osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi

6.10.2010

Stara dewiza „My rządzimy światem, a nami kobiety” musi chyba trafić do lamusa, gdyż, jak udowadnia Robert T. Kiyosaki w swej najnowszej książce, światem rządzą bogaci, którzy mają tylko jeden cel: przepompować pieniądze z kieszeni zwykłych ludzi na własne konta, i tak już pękające w szwach od nadmiaru środków. Zdaniem autora, nie mają z tym najmni... Recenzja książki Spisek bogatych. osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Spisek bogatych. osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl