Sprawa tchórzliwego dezertera

6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Sprawa tchórzliwego dezertera
Książka Sprawa tchórzliwego dezertera
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Sprawa tchórzliwego dezertera to drugi tom serii Tajemnice Dzikiego Zachodu – książek pełnych akcji i faktów historycznych, w których wyjątkowy bohater spotyka autentycznych sławnych ludzi i bierze udział w przygodach zapierających dech w piersiach. Dwa tygodnie po pierwszej przygodzie P.K. Pinkerto...

Sprawa tchórzliwego dezertera to drugi tom serii Tajemnice Dzikiego Zachodu – książek pełnych akcji i faktów historycznych, w których wyjątkowy bohater spotyka autentycznych sławnych ludzi i bierze udział w przygodach zapierających dech w piersiach. Dwa tygodnie po pierwszej przygodzie P.K. Pinkerto... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2013-6-6
ISBN: 978-83-237-5324-7 ( 9788323753247 )
Wydawnictwo: EGMONT
Stron: 328

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Sprawa tchórzliwego dezertera

"Czasem na polowaniu brak tropu może być równie ważny jak jego obecność." Za oknem gorąc i upał. W takich chwilach marzymy o zimie... nonsens! Czytelniku, przypomnij sobie tegoroczną Wielkanoc- śnieg, mróz, wiatr, który przeszywał Cię na wskroś. Przecież na pogodę nie mamy wpływu, więc cieszmy się ... czytaj dalej »

Pierwsza sprawa Pinky’ego

„Czasem na polowaniu brak tropu może być równie ważny jak jego obecność.”* Często ludzie osądzają innych bez poznania zdania wszystkich zainteresowanych stron, a już szczególnie tej osądzanej. Bo tak jest prościej, wygodniej, szybciej. Owszem, z reguły wystarczy opinia czy informacja jednej osoby, ... czytaj dalej »

Niebanalna książka przygodowa dla dzieci

To druga z serii „Tajemnice Dzikiego Zachodu” książka Caroline Lawrence. Poznany w pierwszej części P.K. Pinkerton (Pinky), za otrzymaną nagrodę (za pomoc w usunięciu groźnego przestępcy), zakłada wymarzoną Prywatną Agencję Detektywistyczną w Virginia City. No i już na drugi dzień od rozpoczęc... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Bujaczek
@Bujaczek 2013-09-10
„Sprawa tchórzliwego dezertera” to przygodowa powieść o Dzikim Zachodzie, pełna akcji, pościgów, strzelanin i humoru. Zawiera w sobie typowy dla tamtych czasów język oraz klimat. Publikacja idealna dla dziecka lubiącego takie klimaty. Starszych czytelników nie zawsze może zachwycić i nawet może trochę zirytować, no chyba, że lubią powieści tego typu.
serce

twórcy strony

puchar @miiincik @miiincik pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.