Recenzje książki "STAGS"

Dodaj swoją recenzję

M.A. Bennett "STAGS"

@poetka69 @poetka69 · 2019-06-25 11:46:13

Jedno słowo. Okładka. Biel i czerwień w idealnych proporcjach oraz minimalizm to jest coś co ostatnio do mnie mega przemawia. Ale czy treść jest tak samo urzekająca? Greer jest nastolatką, która dzięki stypendium dostaje się do elitarnej szkoły STAGS (Saint Aidon the Great School). Nie wie czy sobie poradzi, ponieważ szkoła różni się od jej pop... czytaj dalej »

Super thriller dla młodzieży

AL
@alien125 · 2019-05-14 11:57:29

Od samego początku wiemy, że Geer MacDonald zamordowała człowieka. Jednak jak do tego doszło i kto zginął dowiadujemy się dopiero na końcu tej nietypowej młodzieżowej, kryminalnej opowieści. Nastoletnia Geer dzięki stypendium trafia do elitarnej, najstarszej istniejącej w Anglii uczelni czyli STAGS. Jest to szkoła niezwykle staroświecka, zasady k... czytaj dalej »

Zaskakująca

@esclavo @esclavo · 2019-04-28 22:06:09

Zapytacie: Co wyróżnia tą powieść na tle innych młodzieżówek? Rozbudowana fabuła? Charakterystyczne postacie? Złowieszczy klimat? Luksusowość elitarnej szkoły? Na wszystkie te pytania jest jedna, twierdząca odpowiedź. Cały pomysł książki jest utrzymany w tradycyjnej konwencji. Szkoła z tradycjami i dziwne, tajemnicze wypadki. I na tym schematy... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się