STAGS

9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka STAGS
Książka STAGS
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Thriller psychologiczny dla młodzieży, rozgrywający się w elitarnej szkole Saint Aidan the Great School [STAGS]. Nastoletnia Greer, która dostała się do ekskluzywnej szkoły tylko dzięki stypendium, ma obawy, czy zdoła się zintegrować z zamożnymi kolegami. Ku swojemu zaskoczeniu, zostaje zaproszona ...

Thriller psychologiczny dla młodzieży, rozgrywający się w elitarnej szkole Saint Aidan the Great School [STAGS]. Nastoletnia Greer, która dostała się do ekskluzywnej szkoły tylko dzięki stypendium, ma obawy, czy zdoła się zintegrować z zamożnymi kolegami. Ku swojemu zaskoczeniu, zostaje zaproszona ... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2019-2-13
ISBN: 978-83-8008-472-8 ( 9788380084728 )
Wydawnictwo: Media Rodzina
Stron: 300

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Super thriller dla młodzieży

Od samego początku wiemy, że Geer MacDonald zamordowała człowieka. Jednak jak do tego doszło i kto zginął dowiadujemy się dopiero na końcu tej nietypowej młodzieżowej, kryminalnej opowieści. Nastoletnia Geer dzięki stypendium trafia do elitarnej, najstarszej istniejącej w Anglii uczelni czyli STAG... czytaj dalej »

Zaskakująca

Zapytacie: Co wyróżnia tą powieść na tle innych młodzieżówek? Rozbudowana fabuła? Charakterystyczne postacie? Złowieszczy klimat? Luksusowość elitarnej szkoły? Na wszystkie te pytania jest jedna, twierdząca odpowiedź. Cały pomysł książki jest utrzymany w tradycyjnej konwencji. Szkoła z tradycja... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
AL
@alien125 2019-05-13
Przeczytane (2019-05-13)
Super kryminał dla młodzieży. Bardzo oryginalny pomysł, ciekawe postacie, świetnie napisana.
serce
@esclavo
@esclavo 2019-04-17
Przeczytane (2019-04-17)
serce
Kategorie

twórcy strony

puchar @herbatazimbirem @herbatazimbirem dodana książka

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.