Św. Stanisław Kostka odkryty na nowo

Grzegorz Grochowski
Św. Stanisław Kostka odkryty na nowo
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsza publikacja pełni rolę katechetycznej i pastoralnej „bazy danych” na temat św. Stanisława Kostki. Materiały w książce mają służyć jako źródło wiedzy i inspiracji dla duszpasterzy, katechetów, chrześcijańskich wychowawców, nauczycieli i rodziców. Treści zawarte w opracowaniu mogą stać się pomocne w: • ubogacaniu parafialnego Triduum Stanisławowskiego, • urozmaicaniu diecezjalnych i dekanalnych dni młodych, • organizacji szkolnych rekolekcji młodzieżowych, • prowadzeniu metodycznie poprawnych i atrakcyjnych katechez o Świętym, a także godzin wychowawczych w szkole, • prezentacji akademii i widowisk szkolnych, • organizowaniu festynów parafialnych, • przeprowadzaniu lokalnych i regionalnych konkursów wiedzy, i innych inicjatyw edukacyjnych i ewangelizacyjnych Publikacja zawiera treści, które przyczynić się powinny do popularyzacji nie tylko postaci i życia, ale również odnowienia kultu św. Stanisława. Znajdują się wśród nich zarówno materiały współczesne, jak i archiwalne w myśl biblijnej zasady wyrażonej przez Pana Jezusa: „każdy uczony w Piśmie, który stał się uczniem królestwa niebieskiego, podobny jest do ojca rodziny, który ze swego skarbca wydobywa rzeczy nowe i stare” (Mt 13,51). Kryterium doboru stanowiła ponadczasowość treści i użyteczność pastoralna oraz katechetyczno-wychowawcza.
Wydawnictwo: Diecezjalne Sandomierz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Św. Stanisław Kostka odkryty na nowo aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Św. Stanisław Kostka odkryty na nowo. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl