Świąteczne wizyty

Gail Ranstrom, Terri Brisbin, Margaret Moore
Książka Świąteczne wizyty
Książka Świąteczne wizyty
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Margaret Moore - "Pociecha i radość" Walia, Llanwyllan, rok 1860. Hrabia Griffin żyje jak odludek. Stroni od ludzi, a nadchodzące święta Bożego Narodzenia zupełnie go nie interesują. Dopiero Gwendolyn, która prawie siłą wdziera się do jego zamku, aby go prosić o wsparcie dla jej sierocińca, wywraca jego świat do góry nogami. Hrabia nie potrafi oprzeć się kobiecie, której nie zrażają żadne przeciwności losu... Terri Brisbin - "Próg miłości" Anglia, zamek w Silloth, rok 1199. Szkocki lord Gawin MacLeod, goszcząc podczas świąt Bożego Narodzenia w Anglii u swojego przyjaciela, zwraca uwagę na jego piękną służkę, tajemniczą Elizabeth. Wygląda ona na szlachetnie urodzoną damę i w niczym nie przypomina pokojówki, w dodatku cieszącej się złą reputacją. Lord Gawin zakochuje się w niej i przysięga sobie, że odkryje jej przeszłość... Gail Ranstrom - "Sekret słodkiej Charity" Anglia, Oxfordshire, rok 1819. Panna Charity Wardlow, bawiąca u przyjaciół, którzy podczas świąt mają wziąć ślub, sama spodziewa się oświadczyn swego długoletniego wielbiciela. Ale kiedy do dworu przybywa szkocki lord Andrew MacGregor, Charity uświadamia sobie, że pragnie tylko jego, choć ich znajomość zaczyna się od konfliktu... Harlequin Enterprises, 2006
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-238-2724-5, 9788323827245
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Special
Stron: 378

Autor

Urodziła się i wychowała na dzikim zachodzie w północno-zachodniej Montanie. Gail zawsze lubiła dobrą opowieść o niebezpieczeństwie, przygodzie, akcji i romansach. Jest wielokrotnie nagradzaną autorką ośmiu powieści i trzech nowel. Po przeżytym trzęs...

Książki Gail Ranstrom

Wszystkie książki Gail Ranstrom

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Świąteczne wizyty nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Świąteczne wizyty. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}