Święci na każdy dzień. Tom II: kwiecień

Domenico Agasso
Książka Święci na każdy dzień. Tom II: kwiecień
Książka Święci na każdy dzień. Tom II: kwiecień
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Do książki dołączony został album do kolekcjonowania medalików oraz medalik św. Jerzego, patrona szpitali i żołnierzy. Kolekcja "Świ ęci na każdy dzień" to wyjątkowa seria bogato ilustrowanych albumów, ukazujących życie, nauczanie i kult ponad trzech tysięcy święty ch Kościoła katolickiego. Jest to nowe dzieło encyklopedyczne zredagowane przez najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie hiagiogr afii. Każdy tom przedstawia dzień po dniu sylwetki świętych z danego miesiąca. Do książki dołączony został album do kolekcjonowania medalików oraz medalik św. Jerzego, patrona szpitali i żołnierzy.  
Data wydania: 2006-04-01
ISBN: 978-83-7442-914-6, 9788374429146
Wydawnictwo: Jedność
Cykl: Święci na każdy dzień, tom 2
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 28
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Święci na każdy dzień. Tom II: kwiecień nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Święci na każdy dzień. Tom II: kwiecień. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}