Symbolika wolnomularska w założeniu pałacowo-ogrodowym w Młynowie za czasów Aleksandra Chodkiewicza

Wioletta Brzezińska
Symbolika wolnomularska w założeniu pałacowo-ogrodowym w Młynowie za czasów Aleksandra Chodkiewicza
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Posiadłość Chodkiewiczów w Młynowie jest bardzo interesującym dziełem architektonicznym znajdującym się na terenach byłej Rzeczypospolitej. Reprezentuje nie tylko klasycystyczną architekturę rezydencjonalną, ale jest również "pomnikiem wolnomularstwa". Skierowanie uwagi na architekturę Wołynia jest szczególnie ważne z tej racji, iż na ziemiach tych istnieje wiele opuszczonych, zdewastowanych siedzib, które w wyniku nieodpowiedniej opieki konserwatorskiej są w większości zapomniane i pomijane przez badaczy.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7181-430-3, 9788371814303
Wydawnictwo: DiG
Stron: 108

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Symbolika wolnomularska w założeniu pałacowo-ogrodowym w Młynowie za czasów Aleksandra Chodkiewicza nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Symbolika wolnomularska w założeniu pałacowo-ogrodowym w Młynowie za czasów Aleksandra Chodkiewicza. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe