Szczecin. Przewodnik dla dzieci

Anna Czerwińska-Rydel
Szczecin. Przewodnik dla dzieci
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nietuzinkowy przewodnik po Szczecinie, nie tylko dla dzieci.

"Cześć! Jestem Jakub. Koledzy mówią na mnie oczywiście Kuba. Mieszkam w Szczecinie, w tym mieście się urodziłem, tu chodzę do szkoły, tutaj mam prawie całą moją rodzinę i większość przyjaciół. Lubię moje miasto i znam tu każdy kąt. Mama nawet mówi, że mógłbym oprowadzać wycieczki po Szczecinie.
To jest Ingrid. Moja koleżanka, która mieszka w Oslo, w Norwegii, ale jej tata jest Polakiem, więc Ingrid mówi po polsku. Poznaliśmy się dawno temu, a właściwie to nasi rodzice się poznali, kiedy byli jeszcze studentami. Tata Ingrid, który też urodził się w Szczecinie, dużo opowiadał jej o tym, że to piękne i ciekawe miasto. Postanowiła przekonać się sama, czy tak rzeczywiście jest, i przyjechała do nas na wakacje, a właściwie przypłynęła promem - bo do Polski z Norwegii i z powrotem pływa mnóstwo promów. Ingrid będzie tu dziesięć dni. Ustaliliśmy, że pokażę jej wszystkie najważniejsze miejsca w moim mieście. Mam nadzieję, że będzie jej się podobało!
Jeśli chcecie, to możecie dołączyć do naszej wycieczki. Zapraszamy!!!"
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-936351-7-7, 9788393635177
Wydawnictwo: ARTmosphere
Stron: 84
dodana przez: 8dzientygodnia

Autor

Anna Czerwińska-Rydel Anna Czerwińska-Rydel
Urodzona 7 września 1973 roku w Polsce (Gdańsk)
Muzyk, pedagog, autorka licznych książek dla dzieci i młodzieży, między innymi: Wszystko gra, Życie pod psem według Artura Schopenhauera, Mój brat czarodziej. Przez wiele lat współpracowała z radiem, tworząc m.in. słuchowiska dla dzieci. Zapalona ...

Pozostałe książki:

Wielki Karol i mały Lolek. O Janie Pawle II Listy w butelce. Opowieść o Irenie Sendlerowej Teoria Pana Alberta Gen i już! Opowieść o Stefanie Banachu Planety pana Mikołaja. O wielkim astronomie
Wszystkie książki Anna Czerwińska-Rydel

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Szczecin. Przewodnik dla dzieci nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szczecin. Przewodnik dla dzieci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl