Szofar zabrzmiał

6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Szofar zabrzmiał
Książka Szofar zabrzmiał
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Najnowsza bestsellerowa powieść Francine Rivers na rynku polskim. On miał być idealnym pastorem, zdolnym, aby poprowadzić Centerville Christian Church. Ona była idealną żoną pastora. Kiedy Paul Hudson przyjął zaproszenie, aby zostać pastorem kościoła walczącego o przetrwanie, tak naprawdę nie miał p...

Najnowsza bestsellerowa powieść Francine Rivers na rynku polskim. On miał być idealnym pastorem, zdolnym, aby poprowadzić Centerville Christian Church. Ona była idealną żoną pastora. Kiedy Paul Hudson przyjął zaproszenie, aby zostać pastorem kościoła walczącego o przetrwanie, tak naprawdę nie miał p... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2013-9-2
ISBN: 978-83-63097-10-3 ( 9788363097103 )
Wydawnictwo: Bogulandia
Stron: 640

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

SZOFAR ZABRZMIAŁ - Francine Rivers

„Kiedy żyjesz z niewiernym mężczyzną, uczysz się polegać na wiernym Bogu.” Tytułem wstępu zacznę od wyjaśnienia słowa szofar. Jest to instrument dęty, który wykonany jest z rogu, najczęściej baraniego. W kulturze żydowskiej ogłaszano nim ważne święta, gdyż jego moc słychać na bardzo dużym obszarze.... czytaj dalej »

Szofar zabrzmiał

Szofar – instrument dęty wykonany z rogu zwierzęcego – był dla Żydów niczym głos Boga, za którym podążali jak posłuszne stado owiec. Bohaterowie powieści Francine Rivers „Szofar zabrzmiał” również pragnęli usłyszeć czysty i wyraźny głos w ich duszy, który podpowie im jak żyć zgodnie z wolą bożą. Dla... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Faledor
@Faledor 2013-12-27
Wzruszająca historia o wierze, miłości, ambicji i akceptacji a także o odrzuceniu i poświęceniu się innemu człowiekowi. Książka opowiadająca o sile i słabościach ludzkich, których doświadczają nawet ci, którzy są podziwiani i wynoszeni na szczyty. Powieść o zrozumieniu siebie i Boga, o trudnej drodze, jaką wybierają ci, którzy chcą mu służyć całym sobą. Książka wciągająca i poruszająca do głębi.
serce
@Ania1986
@Ania1986 2014-05-04
serce
Tagi

twórcy strony

puchar @Faledor @Faledor pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.