Ostatni zjadacz grzechu

Francine Rivers
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Ostatni zjadacz grzechu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Wszystko, co tak naprawdę liczy się dla Cadi Forbes, to znalezienie tego jedynego człowieka, który mógłby uwolnić ją od grzechu, pustoszącego jej dni i noce... grzechu, który ograbił ją z miłości matki i sprawił, że zapragnęła uciec od życia i jego okrutnej sprawiedliwości.

Wie, że jest to zakazane, a robiąc to sprowadzi na siebie przekleństwo. Jednak coś, co tkwi gdzieś głęboko w niej, pomimo wszystkich złowieszczych ostrzeżeń, instynktownie popycha ją do tego, by odszukać „zjadacza grzechu”.

Zanim ich podróż dobiegnie końca Cadi i „zjadacz grzechu” muszą spotkać się ze sobą twarzą twarz oraz z Tym, który zażąda od nich wszystkiego w zamian za uzyskanie odpowiedzi, jakich poszukują.

Na podstawie powieści reżyser Michael London nakręcił film "The Last Sin Eater"

"Ostatni zjadacz grzechu" to doskonałe połączenie realistycznych bohaterów, dokładności historycznej i tajemnicy.

Historia trzymająca w napięciu. Bardzo dobrze napisana. Zdecydowanie nie jednowymiarowa. Wyzwala różne emocje. Ale poza ciekawą fabuła, co ważniejsze, ta książka naprawdę otworzyła mi umysł i duszę do prawdziwego znaczenia przebaczania. Jeśli szukasz wielkiej historii, która jest w stanie wywołać wiarę i dobroć, przeczytaj tę książkę!

Gorąco polecam

Edyta Bogulak
Tytuł oryginalny: The Last Sin Eater
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-63097-11-0, 9788363097110
Wydawnictwo: Bogulandia
Stron: 416
dodana przez: sun

Autor

Francine Rivers Francine Rivers
Urodzona 12 maja 1947 roku w USA
Mimo, iż wyrosła w domu, gdzie stawiano duży akcent na kwestie wiary, ona sama przez długi czas nie podejmowała głębszych refleksji teologicznych. Była uznaną i nagradzaną autorką powieści, które w dodatku świetnie się sprzedawały. Zmiana sposobu pa...

Pozostałe książki:

Dziecko pokuty Ogród Leoty Echo w ciemności Głos w wietrze Jak świt poranka Tamar Potęga miłości Potęga nadziei Potęga marzeń Purpurowa nić Batszeba Chata w dolinie Kaleb Wojownik i szpieg Ostatni zjadacz grzechu Rachab. Rut Sylas Skryba towarzysz Pawła z Tarsu Szofar zabrzmiał Pudełko po butach Aaron Arcykapłan brat Mojżesza Amos Prorok pasterz z Tekoa Arcydzieło Arcykapłan Egzotyczny kochanek Historie Biblijne dla starszych dzieci Jonatan Syn Saula przyjaciel Dawida Książę Maria. Most Przeznaczenia Prorok Psalmy ziemi. Rozważania o tym, jak Bóg przemawia do nas poprzez przyrodę Skryba Wojownik. Synowie pocieszenia
Wszystkie książki Francine Rivers

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Ostatni zjadacz grzechu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Lubczyk
2019-11-13
7 /10
(O) wielorazowe (V) refrettari UPO (Z) 2012 (T) + rozmaite (K) KRESY - zbieram dla Polaków ze Wschodu (M) we fragmentach Poszukuję do swojej biblioteczki (P) chcę przeczytać - lista zapasowa
@sun
2018-12-22
10 /10
Przeczytane Domowa biblioteczka ;) Biblistyka

Cytaty z książki

O nie! Książka Ostatni zjadacz grzechu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat