Sztuka budowania modelu biznesowego

Joanna Perzyńska
Książka Sztuka budowania modelu biznesowego
Książka Sztuka budowania modelu biznesowego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podejmij wyzwanie. Zainicjuj zmiany. Zbuduj model biznesowy, dzieki któremu wygrasz. Koniec lat 90. XX wieku: N.R. Narayana Murthy jest dyrektorem generalnym Infosys – firmy zajmującej się rozwojem oprogramowania na indywidualne zamówienie przedsiębiorstw. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, przychody rosną z dnia na dzień, kolejka klientów coraz bardziej sie wydłuża. W pewnym momencie N.R. Narayana Murthy, ku zaskoczeniu wszystkich, postanawia podjąć ryzyko. Chce zmienić sprawnie działającą machinę i zacząć wszystko od nowa... Szaleństwo? Rok 2006: N.R. Narayana Murthy staje przed tysiącami pracowników, by świętować sukces. W ciągu ostatniej dekady Infosys zwiększył swoje przychody z 200 milionów do 5 miliardów dolarów. Sukces ten był możliwy tylko dzięki podjęciu decyzji o przebudowie modelu biznesowego. Kiedy warto zdecydować się na przebudowę modelu, a kiedy warto sie od tego wstrzymać? Jak sformułować strategię, która pozwoli wykorzystywać nadarzające się szanse? Co robić, by uczynić z innowacji zródło przewagi konkurencyjnej firmy? W dzisiejszych czasach to właśnie model biznesowy decyduje o być lub nie być każdego przedsiębiorstwa. Dlatego już dziś przeczytaj tę książkę i sam zadecyduj o przyszłości Twojej firmy. "Świetna lektura zarówno dla menedżerów, jak i osób myślących o własnym biznesie. (…) Uczy, jak łamać reguły gry, zamiast podążać za tłumem. „Must read” dla tych, którzy chcieliby odnaleźć kiedyś swoje nazwisko w „Business Hall of Fame” zamiast w „Business Hall of Shame”…" KRZYSZTOF BADOWSKI, partner zarządzający Roland Berger Strategy Consultants  
Tytuł oryginalny: HBR on rebuilding your business model
Data wydania: 2013
ISBN: 83-63662-19-4, 8363662194
Wydawnictwo: ICAN Institute
Seria: HBR On
Kategoria: Ekonomia
Stron: 232
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Sztuka budowania modelu biznesowego nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sztuka budowania modelu biznesowego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}