Recenzje książki "Sztuka mówienia "NIE""

Dodaj swoją recenzję

Umiem mówić "nie"

29.08.2021

„Większość ludzi dorasta w przekonaniu, że odmawianie jest aktem egoizmu. Uważa się je za niegrzeczne.”[*] To jedna z przyczyn, dlaczego tak trudno się odmawia. Od najmłodszych lat jesteśmy uczeni, żeby być mili i pomocni. W efekcie słowo „nie” może powodować wyrzuty sumienia, nawet wtedy kiedy nie jesteśmy w stanie pomóc. Damon Zahariades w publi... Recenzja książki Sztuka mówienia "NIE"

Okrojona wersja jak być asertywnym!

23.06.2021

"Sztuka mówienia "NIE"" to książka, w której sam tytuł nam wskazuje jest o tym w jaki sposób możemy odmawiać, jak powiedzieć "nie" oraz jak być bardziej asertywną osobą. Ja osobiście spodziewałam się wiele po tej pozycji, ponieważ bycie asertywnym jest ważne i to w różnych sytuacjach i nigdy wiedzy o tym jak odmawiać nie jest zbyt wiele. Na pewno... Recenzja książki Sztuka mówienia "NIE"

Sztuka mówienia "NIE"

18.05.2021

Przyjaciel często mi powtarzał, że powinnam być bardziej asertywna, dlatego stwierdziłam, że ta książka może mi pomóc. Po przeczytaniu pierwszej części miałam bardzo mieszane uczucia, gdyż nie dowiedziałam się za dużo. Jedynie jak odróżnić asertywność od agresywności. Większość tej pierwszej części zajmowały treści co w tej książce jeszcze będzie,... Recenzja książki Sztuka mówienia "NIE"

Porady dla nadmiernie uprzejmych

WYBÓR REDAKCJI
22.05.2021

"Sztuka mówienia nie" Damona Zahariadesa to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy mają kłopoty z asertywnością. Jak wskazuje podtytuł, książka ta pomoże w bronieniu swoich racji, w lepszym kontrolowaniu czasu oraz mówieniu "nie" bez odczuwania wyrzutów sumienia. Autor to znany na świecie specjalista z zakresu zarządzania produktywnością, a ta... Recenzja książki Sztuka mówienia "NIE"

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl