Sztuka pisania wypracowań. Opowiadania

Małgorzata Iwanowicz
Sztuka pisania wypracowań. Opowiadania
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Masz kłopoty z pisaniem wypracowań? Proponuję ci sprawdzoną metodę: ćwicz systematycznie, a stopniowo opanujesz trudną sztukę pisania. A gdy już będziesz wiedzieć, co i jak napisać, pisz jak najczęściej, aby nie wyjść z wprawy - radzi Autorka. Dzięki tej książce uczniowie odkryją, że pisanie i czytanie ze zrozumieniem, to sztuka, której każdy może się nauczyć. Książka zawiera zbiór podstawowych informacji, popartych przykładami, na temat tworzenia opowiadania twórczego i odtwórczego. Nauczą się także dostrzegać relacje między opowiadaniem a innymi formami wypowiedzi. Dzięki załączonym ćwiczeniom przyszli pisarze mogą przećwiczyć przyswojone informacje. Wszystkie ćwiczenia oparte są o nowoczesne teorie psychologii, dydaktyki i językoznawstwa. Poza wiadomościami i ćwiczeniami książka zawiera także sprawdzian wiadomości, przykłady uczniowskich wypracowań, słowniczek pojęć oraz listę przykładowych tematów opowiadań.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-60638-01-9, 9788360638019
Wydawnictwo: Literatura

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Sztuka pisania wypracowań. Opowiadania? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sztuka pisania wypracowań. Opowiadania. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl