Sztuka prowadzenia zwycięskich negocjacji

Joanna Perzyńska
Książka Sztuka prowadzenia zwycięskich negocjacji
Książka Sztuka prowadzenia zwycięskich negocjacji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pozwól innym postępować według planu. Twojego. Krótko po awansie na dyrektora ds. operacyjnych w firmie informatycznej Fiona Sweeney zrozumiała, że proces decyzyjny w firmie wymaga fundamentalnych zmian. W ostatnich miesiącach sytuacja przedsiębiorstwa dramatycznie się pogorszyła. Liczba skarg klientów wzrosła do niewyobrażalnego wcześniej poziomu. Wyniki zaczeły spadać. Presja zarządu rosnąć. Było jasne, że to od rozwoju sytuacji zależy kariera nowo mianowanej dyrektorki. Tymczasem firma przypominała zbiór niezależnych państw. Rządzili w nich władcy niezamierzający podporządkowywać się Fionie Sweeney, której – według nich – brakowało zarówno charyzmy, jak i doświadczenia. Fiona Sweeney dokonała zmian i opanowała chaos. O jej sukcesie zadecydowały przede wszystkim umiejętności negocjacyjne – umiejętności, które Ty też możesz wykształcić. Zacznij od dziś. Jakie umiejetnosci negocjacyjne powinien posiadac kazdy menedzer i kiedy powinien z nich skorzystac? Jak osiagnac przełom w negocjacjach? Co robic, by skutecznie przeprowadzic negocjacje i zbudowac dzieki nim głebsza relacje biznesowa?  
Tytuł oryginalny: HBR on winning negotiations
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-63662-20-2, 9788363662202
Wydawnictwo: ICAN Institute
Seria: HBR On
Kategoria: Ekonomia
Stron: 212
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Sztuka prowadzenia zwycięskich negocjacji? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sztuka prowadzenia zwycięskich negocjacji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}