Szukając Emmy

Steena Holmes
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Szukając Emmy
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Czasami drobne chwile potrafią odmienić bieg czyjegoś życia Megan spuściła córkę z oka tylko na kilka sekund. Wydawało się, że nic złego nie miało prawa się stać. Tymczasem mała Emma zniknęła bez śladu. Rodzina i policjanci byli bezsilni. Dziewczynka jakby zapadła się pod ziemię. Mijały dni, tygodnie miesiące... Wszyscy stracili już nadzieję. Tylko Megan nie chciała pogodzić się z myślą, że nie nigdy nie odzyska córki. Szukając Emmy to opowieść o sile matczynej miłości i o tym, jak wiara i nadzieja pozwalają pokonać największe nawet przeszkody.
Tytuł oryginalny: Finding Emma
Data wydania: 2013-08-01
ISBN: 978-83-240-2401-8, 9788324024018
Wydawnictwo: Znak literanova
Seria: Zaczytaj się
Kategoria: Literatura piękna
Stron: 352

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Szukając Emmy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Ewelina229
2019-11-14
10 /10
Przeczytane Posiadam Wymienię - sprzedam

Każda książka w której główną rolę gra dziecko postrzegamy inaczej niż inny rodzaj czytanych książek. to kolejna z serii o uprowadzonym dziecku, tylko tutaj dla odmiany dziewczynce nie dzieje się żadna krzywda, jest wesoła uśmiechnięta, kochana przez swoich "dziadków"... Poruszająca, wzruszająca i zapewne godna polecenia :)

× 1 | link |
@Moncia_Poczytajka
2019-12-06
8 /10
Przeczytane ❤ 2013 ❤ Odwiedzamy USA

Historie oparte na prawdziwych wydarzeniach mają tę przewagę nad nawet najlepiej skonstruowaną fikcją literacką, że gdzieś i kiedyś naprawdę się wydarzyły.
Historia małej trzyletniej Emmy Tylor nie odbiega w zasadzie od kanonu powieści o zaginionych, czy porwanych dzieciach, które odnajdują się cudownym zbiegiem okoliczności za sprawą bezgranicznej miłości, wiary i wytrwałości ich matek. Nie brak tu skrajnie trudnych emocji, bólu i rozpaczy oraz problemów małżeńskich i rodzinnych, z którymi muszą zmierzyć się rodzice i rodzeństwo zaginionej dziewczynki. Znajdziemy tu również morze nadziei, która nigdy nie umiera i pozwala przetrwać najtrudniejsze momenty zwątpienia.
Skoro zatem powieść „Szukając Emmy” Steeny Holmes nie odbiega od przyjętych schematów, to dlaczego tak bardzo chwyta za serce, a jej lektura wzbudza tak wiele emocji... otóż jest to opowieść prawdziwa, jakich można usłyszeć wiele w Stowarzyszeniu Zaginionych Dzieci, bądź innych tego typu organizacjach.
Kiedy uświadomimy sobie jak wiele rodzin musi zmierzyć się z problemem utraty dziecka - niewinnego, małego człowieka, który pewnego dnia znalazł się w nieodpowiednim miejscu, bądź spotkał nieodpowiednią osobę i od tej pory jego dotychczasowe życie "wywróciło się do góry nogami", to nie możemy pozostać obojętni na takie historie, jak opowieść o małej Emmie.
Dziewczynka miała dużo szczęścia, że była kochana przez swoich nowych "dziadków" i traktowana jak "księżniczka". Ale nie zawsze tak się dzieje. Il...

| link |
MA
2020-06-29
Przeczytane

Bardzo wzruszająca historia, pełna dylematów i rozterek. Determinacja matki godna podziwu, zważywszy że książka oparta na faktach.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Szukając Emmy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl