Szwecja

James Proctor, Ribeyre Ghislaine
Szwecja
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W bogato ilustrowanych przewodnikach znajdziemy informację dotyczące wyjazdu, takie jak przygotowanie do podróży czy ABC turysty. Bardzo dobrze opracowana część o danym kraju lub mieście, jego historii i ludziach, dostarczy wielu interesujących informacji jak: geografia, flora i fauna, klucze do przeszłości czy kraj/miasto dzisiaj. W przewodnikach po miastach znajdziemy rozbudowany rozdział mówiący o tym, jak się poruszać po mieście, natomiast z przewodników po państwach będziemy mogli dowiedzieć się więcej o miastach i regionach. Ponadto zamieszczone zostały także informatory adresowe z informacjami o hotelach, restauracjach, rozrywce, zakupach czy przydatnych adresach. W części ?Warto wiedzieć? znajdziemy wiele ciekawych informacji o danym kraju czy mieście, słowniczek najczęściej używanych wyrazów i zwrotów oraz plan lub mapę. Przewodniki oprawione są w wygodną spiralę, a ich format 12 x 22 cm sprawia, że mieszczą się zarówno w kieszeni kurtki jak i w damskiej torebce.
ISBN: 978-83-7539-037-7, 9788375390377
Wydawnictwo: PPWK - Państwowe Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych
Seria: KIERUNEK ŚWIAT

Autor

James Proctor James Proctor James Proctor is Bradt’s very own Nanook of the North. For many people, the very thought of boarding a plane heading north is scary enough, but James actually chooses to spend much of his time above the 60th parallel. As the author of Bradt’s Faroe ...

Pozostałe książki:

Dania. Przewodnik Pascala. FAROE ISLANDS LAPLAND Szwecja. Praktyczny przewodnik
Wszystkie książki James Proctor

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Szwecja aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szwecja. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl