Tajemnicze historie. Encyklopedia tajemnic historii opracowana na podstawie najnowszych wyników badań naukowych

Haughton Brian
Tajemnicze historie. Encyklopedia tajemnic historii opracowana na podstawie najnowszych wyników badań naukowych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tajemnice historii to lektura obowiązkowa dla każdego miłośnika wielkich tajemnic starożytnej historii.
Brian Haughton, autor międzynarodowego bestselleru Ukryta historia, po raz trzeci zabiera czytelnika w niezapomnianą podróż dookoła świata w poszukiwaniu odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nurtujące historyków i archeologów. Od liczącego 8000 lat kamiennego kręgu w Nabta Playa, przez magiczny Tadź Mahal, po starożytne ruiny Wielkiego Zimbabwe, autor wiedzie nas tropami tajemnic i zagadek historii i archeologii. W tej wciągającej, starannie opracowanej książce, autor, który od wielu lat fascynuje się światem starożytnym i zjawiskami nadprzyrodzonymi, stara się wyjaśnić to, co do tej pory pozostawało niewyjaśnione, odwołując się do najnowszych osiągnięć nauki.
Tajemnice historii to lektura obowiązkowa dla każdego miłośnika wielkich tajemnic starożytnej historii.
Brian Haughton jest archeologiem. Ukończył studia na uniwersytetach w Nottingham (magisterium z archeologii) i Birmingham (doktorat z archeologii greckiej). Jego strona internetowa mysteriouspeople.com poświęcona życiu tajemniczych postaci odnotowała ponad pół miliona odwiedzających w ciągu trzech lat. Obecnie mieszka, pisze i naucza w Grecji.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7510-552-0, 9788375105520
Wydawnictwo: Rebis
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Tajemnicze historie. Encyklopedia tajemnic historii opracowana na podstawie najnowszych wyników badań naukowych aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tajemnicze historie. Encyklopedia tajemnic historii opracowana na podstawie najnowszych wyników badań naukowych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl