The Science of Affection

Julia Popiel
9.2 /10
Ocena 9.2 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów
The Science of Affection
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.2 /10
Ocena 9.2 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów

Opis

Kontynuacja historii bohaterów z The Science of Temptation.

Zawartość pendrive'a, który wpadł w ręce Reeda, wprowadza grę między nim i Brianą na zupełnie nowy poziom. Niemoralna zabawa będąca źródłem wielu skrajnych emocji szybko kończy się wzajemną nieufnością i rosnącymi obawami.

Reed chce rozegrać tę rundę na własnych zasadach. Pomimo że Briana nie jest mu obojętna, jej tajemnice wywołują w nim wiele wątpliwości. Mężczyzna postanawia je wszystkie odkryć, z satysfakcją posuwając się do najbardziej drastycznych ruchów.

Dziewczyna z kolei w końcu zaczyna rozumieć, że zależy jej na profesorze, a ich z pozoru niezobowiązująca znajomość niespodziewanie zamieniła się w coś o wiele poważniejszego. Briana jest przerażona myślą, że przez kłamstwa i nierozważne zachowanie może wszystko stracić.

Kiedy Reed podczas swojej wizyty w Temptation zmusza ją do pojawienia się w jednym z prywatnych pokoi, jest już jasne, że studentka wyzna mu tam wszystkie swoje grzechy. W jaki sposób wyjście na jaw prawdy wpłynie na ich relację?

Wydanie 1 - Wyd. Niezwykłe
Data wydania: 2024-03-06
ISBN: 978-83-8362-267-5, 9788383622675
Wydawnictwo: NieZwykłe
Cykl: Science, tom 2
Kategoria: Romans erotyczny
Stron: 631
dodana przez: Vernau

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

The Science of Affection

25.03.2024

“Wszy­scy wy­cho­dzą. Aula pu­sto­sze­je. Zo­sta­je­my tylko ja i ona. Pro­fe­sor Easton i Bria­na Lar­sen. Albo pro­fes­sor i snöflin­ga, jak kto woli”. [ współpraca reklamowa: @wydawnictwoniezwykle ] Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia. Po zakończeniu pierwszej części tej fascynującej histor... Recenzja książki The Science of Affection

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Ewiak
2024-03-18
10 /10
Przeczytane

Już dawno nie odkładałam książki na bok, bojąc się przed tym co będzie dalej, ale po paru minutach nie mogąc wytrzymać, kontynuowałam… to chyba najlepsza rekomendacja ode mnie😁

× 2 | link |
@historie_budzace_namietno
2024-04-05
8 /10
Przeczytane Egzemplarz recenzencki 2024

„Jeżeli ja jestem jego śnieżynką, to on jest moją burzą. Silnym, gwałtownym, siejącym spustoszenie żywiołem, któremu wychodzę naprzeciw, zamiast się go obawiać. Nie boję się ciebie, Reedzie Estonie. Więc zniszcz mnie, a później pozbieraj na nowo.”

Wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna, by wzbudzić w Reedzie uczucie, że Briana coś ukrywa. A on nie lubi żyć w niewiedzy, a tym bardziej być okłamywanym. Rozpoczął grę by dowiedzieć się co takiego ukrywa dziewczyna. Ich relacja była jak burza, a ich zachowania zmieniały się jak pogoda. Raz świeciło słonce, by za chwilę mogły nadciągnąć burzowe i gradowe chmury. Niczego nie dało się przewidzieć. Gdy jedno nieporozumienie i niebezpieczeństwo zostało zażegnane, nie spodziewali się, że ktoś knuł coś przeciwko nim. Czy uda im się i tym razem zażegnać kłopotom? Czy ich związek okaże się na tyle silny, a ich uczucie prawdziwe, żeby przetrwać?

Nie mogłam się doczekać kontynuacji losów Briany i Reeda. Ich relacja od samego początku była mocno skomplikowana, a gra jaką toczyli była pełna emocji, które nimi targały i wpływały na nich. Teraz przyszedł czas na ich kumulacje i wybuch. Julia zadbała o to, żeby niczego nam nie zabrakło. Po raz kolejny zatraciłam się w ich historii i po raz kolejny postać Reeda okazała się być świetnie wykreowana. Briana niestety w niektórych sytuacjach i swoim zachowaniem działa mi na nerwy. I przez to niekiedy miałam ochotę odłożyć książkę. Uwielbiam erotyki i wszystkie pikantne sceny, ale...

| link |
@unholy.confess
2024-03-25
8 /10
NI
@Nievi19
2024-03-17
10 /10
Przeczytane Moje książki 😊
@JO85
@JO85
2024-03-03
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka The Science of Affection. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

The Science of Temptation
The Science of Temptation
Julia Popiel
8.3/10
Briana Larsen właśnie rozpoczęła kolejny rok nauki na Uniwersytecie Indiana. Kiedy pojawia się na w...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl