Trzy razy M

7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Trzy razy M
Książka Trzy razy M
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Kiedy życie 27-letniej Małgosi rozpada się w drobny mak, dziewczyna postanawia w raz na zawsze odciąć się od przeszłości. Wyjeżdża z Wrocławia i zatrzymuje się u starszej siostry, która pomaga jej stanąć na nogi. Nowe otoczenie, nowi ludzie, nowa praca... Małgosia czuje, że właśnie rozpoczyna się ko...

Kiedy życie 27-letniej Małgosi rozpada się w drobny mak, dziewczyna postanawia w raz na zawsze odciąć się od przeszłości. Wyjeżdża z Wrocławia i zatrzymuje się u starszej siostry, która pomaga jej stanąć na nogi. Nowe otoczenie, nowi ludzie, nowa praca... Małgosia czuje, że właśnie rozpoczyna się ko... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2019-1-23
ISBN: 978-83-8147-238-8 ( 9788381472388 )
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 322

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Trzy razy M

Książka opowiada o 27-letniej Małgosi, która wręcz ucieka ze swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania, do zupełnie innego miasta. Wyjeżdża z Wrocławia i udaje się do siostry mieszkającej w Bielsko-Białej. Z pokiereszowanym sercem, zostawiając pracę i znajomych, postanawia zacząć wszystko od n... czytaj dalej »

,,Trzy razy M" - recenzja

,,Trzy razy M'' opowiada o 27-letniej Małgosi, która przyjeżdża do Bielska-Białej po rozstaniu ze swoim dotychczasowym partnerem Tonaszem. Załamana dziewczyna zatrzymuje się u siostry i zaczyna szukać pracy. Po kilku tygodniach bezowocnych poszukiwań znajduje ofertę pracy w firmie Korzyński&Brzozow... czytaj dalej »

Trzy razy M

Trzy razy M to powieść obyczajowa Justyny Chrobak opisująca losy trójki bohaterów- Małgosi, Marcina i Mikołaja. Wszyscy są bardzo sympatyczni i z przyjemnością zagłębiamy się w ich historię. Główna bohaterka po zakończeniu toksycznego związku postanawia całkowicie odciąć się od przeszłości i przeno... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@laraczyta
@laraczyta 2019-02-18
Przeczytane (2019-02-15)
Książka pokazująca nam, że czasami ludzie, o których na początku mamy złe zdanie też są dobre, potrafią kochać. Książka, w której historia miłosna jest piękna, a wątki poboczne i bohaterowie to po prostu majstersztyk. Więcej w recenzji.
@monica
@monica 2019-03-23
Przeczytane (2019-02-20)
Styl autorki jest lekki, książkę czyta się szybko i trafia się wiele zabawnych sytuacji. Jest to lektura idealna na wakacje lub jesienne smutki, ale jeśli spodziewacie się czegoś odkrywczego, możecie być zawiedzeni. Brak tu zwrotów akcji, elementów zapadających na długo w pamięć, ale jeśli dysponujecie czasem , możecie bardzo sympatycznie spędzić go z bohaterami tej książki.
serce
AN
@Angel 2019-03-03
Przeczytane (2019-02-28)
serce

twórcy strony

puchar
MI
@Mirko dodana książka

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.