Tusz

7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów
Książka Tusz
Książka Tusz
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów

Opis

Oszałamiający debiut! Alice Broadway po mistrzowsku łączy fantastykę z tajemnicą i utopią. Każde zachowanie, każdy uczynek, każda ważna chwila zostawia ślad na Twojej skórze. Leora jest przekonana, że jej zmarły ojciec powinien zostać zapamiętany na zawsze. Wie, że zasługuje on, aby wszystkie jego t...

Oszałamiający debiut! Alice Broadway po mistrzowsku łączy fantastykę z tajemnicą i utopią. Każde zachowanie, każdy uczynek, każda ważna chwila zostawia ślad na Twojej skórze. Leora jest przekonana, że jej zmarły ojciec powinien zostać zapamiętany na zawsze. Wie, że zasługuje on, aby wszystkie jego t... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2018-9-5
ISBN: 978-83-7976-978-0 ( 9788379769780 )
Wydawnictwo: We need YA
Stron: 384
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Historia tatuażystki o odkrywaniu swojej historii

Historię opowiada Leora i opowiada swoją historię. Wszystko zaczyna się od śmierci ojca dziewczyny i stworzenia księgi z jego skóry. Leora żyje w społeczeństwie, gdzie każdy uczynek i ważna chwila są utrwalane w postaci tatuażu na skórze. Po czyjejś śmierci skóra zostaje zdjęta i przekształcona w k... czytaj dalej »

Ponoć nie ocenia się książki po okładce...

Gdyby ktoś wsunął w moje ręce „album” z tatuażami, zapewne bez mrugnięcia okiem zaczęłabym go przeglądać. Jestem z natury ciekawską bestią, a każda możliwość zaczerpnięcia inspiracji (gdzie od jakiegoś czasu marzę o tym bolesnym ozdobieniu ciała) jest dla mnie na wagę złota. Jednak gdyby ten sam cz... czytaj dalej »

Komu zaufać?

Bardzo podobają mi się tatuaże, aczkolwiek ich nadmiar na skórze już niezbyt. Dlatego też w świecie Leory byłabym nienaznaczona, zapomniana, potępiona... Leora żyje w społeczności, która wierzy iż każdy ważny aspekt z życia powinien być oznaczony w postaci tatuaży...na koniec egzystencji jest ich... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje | Zobacz wszystkie

Twoja Opinia

Opinie
WA
@waitfor_book 2019-05-05
Tatuaże to nie jest już tylko sposób ozdabiania swojej skóry lub wyrażania siebie. Tatuaże przedstawiają twoje życie. Pierwszy tatuaż dostajesz zaraz po nadaniu ci imienia, a gdy umrzesz twoja skóra zostaje zdarta z ciała i przerobiona na księgę, która zostaje wręczona twojej rodzinie. Gdy Leora pierwszy raz bierze w ręce księgę skór swojego ojca czuje, że jest on przy niej jak nigdy wcześniej. Wkrótce dowiaduje się, że tak naprawdę nie znała swego ojca.Mimo to dalej dąży do zrealizowania swojego marzenia, aby zostać jedną z pierwszych tatuażystek. Czy się zgodzi, jeśli zaproponują jej ważniejszą pracę niż malowanie historii człowieka na jego skórze? Szczerze mówiąc do kupienia tej książki z...
serce | link
@Wilczekczyta
@Wilczekczyta 2019-05-09
Przeczytane (2019-05-06)
@feyra.rhys
@feyra.rhys 2019-04-27
Przeczytane (2019-04-27)
DA
@Dasha 2019-04-18
Przeczytane (2019-04-08)
@Aleksandra_B
@Aleksandra_B 2019-03-17
Przeczytane (2018-09-15) Zrecenzowane
@iza122
@iza122 2019-03-01
Przeczytane (2019-02-28)
MO
@molik.ksiazkowy 2019-01-22
Przeczytane (2019-01-15)
Kategorie
Tagi

Twórcy strony

puchar
MO
@molik.ksiazkowy pierwsza opinia
Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
Reklama

Co słychać?

Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Zapraszamy na konkurs z okazji Dnia Matki
Renowacja kanapy cz.3
Renowacja kanapy cz.3
Kilka słów o nowościach w serwisie.
Dzieci psychiatryka. Dalsze losy - wywiad z Sarą Romską
Dzieci psychiatryka. Dalsze losy - wywiad z Sarą Romską
Ten wywiad jest inny od wszystkich. Miejscami trudny, ale na pewno godny uwagi.
Znajdź nas na facebooku