Twoje ciało stworzone do życia. cz. 2

Daniel Ange
Twoje ciało stworzone do życia. cz. 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis


Twoje serce jest być może zniszczone złą miłością. Może zwiędło, ale wciąż marzy o pierwszej miłości, tej dotychczas niezaznanej, miłości na poziomie twojego serca. Twoje serce nie jest puste, lecz nabrzmiałe miłością, nigdy jeszcze nie znalazło kogoś, komu by tę miłość mogło dać.


Potrzebujesz wielkiej pracy, jeśli chcesz żyć. Pracy polegającej na przeorientowaniu, na przywróceniu równowagi seksualności i miłości. Trzeba rozwiązać problem, jakim jest wewnętrzne rozejście się dróg serca i ciała. To najlepszy sposób na wszystkie rozdźwięki. Nie można być człowiekiem w jednej cząstce naszej istoty, a pozostać rzeczą w innej.

Książki dla młodzieży, które wciąż cieszą się wielką popularnością. Oba tomy stanowią nierozłączną całość. Francuski zakonnik, przyjaciel i duszpasterz młodzieży, założyciel szkoły ewangelizacji i modlitwy "Młodość-Światło" pokazuje w nich drogę od pierwszej miłości do małżeństwa.

ISBN: 978-83-7033-502-1, 9788370335021
Wydawnictwo: W Drodze

Autor

Daniel Ange Daniel Ange
Urodzony 5 października 1932 roku we Francji (Bruksela)
Francuski duchowny katolicki i pisarz. W roku 1950wstąpił do klasztoru Benedyktynów w Clervaux w Luksemburgu.Studiował filozofię i teologię. W 1957założył Fraternię Matki BożejUbogich. 12 lat spędził w Rwandzie. Dopiero w 1981w wieku 49 lat przyjął...

Pozostałe książki:

Eucharystia : miłość wcielona Franck czyli Jak nadzieja zwyciężyła AIDS Twoje ciało stworzone do życia cz.2 Dalej niż śmierć Zraniony pasterz
Wszystkie książki Daniel Ange

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Twoje ciało stworzone do życia. cz. 2? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Twoje ciało stworzone do życia. cz. 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl