Recenzje książki "Umysł, ciało, duchowość."

Dodaj swoją recenzję

Coś dla ciała oraz ducha

17.05.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Nigdy nie ukrywałam, że szerokorozumiany zdrowy styl życia jest dla mnie bardzo ważny. Staram się jak najlepiej dbać o zdrowie i karmić swój organizm nie tylko zdrowym jedzeniem, ale i informacjami. Bardzo chętnie sięgam po różnego rodzaju poradniki, aby poszerzać swoją wiedzę w tym temacie. Jednak nie mogą to być byle jakie poradniki. Bardzo ważn... {} Recenzja książki Umysł, ciało, duchowość.

W zdrowym ciele, zdrowy duch.

27.04.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"Umysł dusza ciało" to książka, o wspieraniu zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. W pierwszej części omówione są zagadnienia z psychoterapii i duchowości, które jak się okazuje mogą iść ze sobą w parze. Natomiast w drugiej części otrzymujemy porady co do tego, w jaki sposób wspierać nasze zdrowie fizyczne w duchu medycyny integracyjnej... {} Recenzja książki Umysł, ciało, duchowość.

Jak byś zdrowym?

15.04.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Umysł, ciało i duchowość to książka Pawła Malinowskiego,który jest psychoterapeutą oraz studentem medycyny. Można więc rzec, że na ciele i umyśle człowieka zna się doskonale. Jak jednak jest z duchowością i dlaczego połączył te trzy elementy w jedną książkę? Książka składa się z dwóch części podzielonej na rozdziały. Część pierwsza skupia się ... {} Recenzja książki Umysł, ciało, duchowość.

@Kyna@Kyna {}× 1

Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem

{} WYBÓR REDAKCJI
2.04.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Książka złożona z dwóch części, różnych części; tematycznie, merytorycznie i logicznie. Pierwsza historia skupia się na wnętrzu człowieka, nieustannemu balansowaniu pomiędzy duszą a ciałem, ciekawym wręcz ujęciem psychoterapii, autodiagnozy i autopomocy. W moim odczuciu stanowi nieocenione źródło wiedzy na temat psychiki człowieka, jej relacji... {} Recenzja książki Umysł, ciało, duchowość.

@phd.joanna@phd.joanna {}× 7
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl