Uwarunkowania społeczne i ekonomiczne w zdrowiu i chorobie

Wiesław Nowakowski
Uwarunkowania społeczne i ekonomiczne w zdrowiu i chorobie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Publikacja pt. „Uwarunkowania społeczne i ekonomiczne w zdrowiu i chorobie\", pod red. Wiesława Nowakowskiego składa się z 11 artykułów i przedmowy redaktora, który wprowadza czytelnika w problematykę książki. Autorzy poszczególnych opracowań ukazują następujące problemy: psychospołeczne czynniki ryzyka i ich wpływ na stan zdrowia mieszkańców różnych krajów Europy, znaczenie polityki społecznej w kontekście polityki socjalnej i miejsce ochrony zdrowia w tej polityce, czynniki zagrożenia zdrowia i rozwoju dzieci w środowisku Torunia i w Polsce, podstawowe przyczyny porodu przedwczesnego, analizę istniejących zagrożeń społecznych i gospodarczych Włocławka jako argumenty dla epidemiologa, miejsce Polski wśród innych krajów w odniesieniu do opieki zdrowotnej i udziału dochodu narodowego w jej finansowaniu, ukazanie polskiej wsi w kontekście zdrowotnym, a także zachowań młodzieży w odniesieniu do zmian społecznych, ekonomicznych i politycznych w kraju.
Data wydania: 2000
ISBN: 978-83-911136-5-3, 9788391113653
Wydawnictwo: WSHE w Włocławku

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Uwarunkowania społeczne i ekonomiczne w zdrowiu i chorobie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Uwarunkowania społeczne i ekonomiczne w zdrowiu i chorobie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl