Vocabulaire progressif intermediare. A2 B1, klucz

Claire Miquel, Anne Goliot-Lete
Vocabulaire progressif intermediare. A2 B1, klucz
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Oto co jest sprawcą sukcesu tej książki: Przejrzysta organizacja: – lekcja słownictwa na lewej stronie, – ćwiczenia i działania komunikacyjne na stronie po prawej stronie. 25 rozdziałów tematycznych przedstawiających zwykłe tematy życia codziennego, zazwyczaj poruszanych na poziomach A2 i B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Stopniowe uczenie się, wynikające z naturalnego rozwoju francuskich metod; elastyczne w użyciu wykorzystanie w klasie lub do samodzielnego uczenia się; przygotowanie do certyfikatów lub innych egzaminów – skuteczny trening, aby lepiej zdać egzaminy; dużo miejsca na ocenę: wiele ćwiczeń poprawkowych i regularne przeglądy. Nowość! Internetowa aplikacja Progressive French Vocabulary do samooceny online: 300 testów samokorygujących. Publikacja jest kluczem do podręcznika.
ISBN: 978-2-09-038016-3, 9782090380163
Wydawnictwo: CLE International

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Vocabulaire progressif intermediare. A2 B1, klucz aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Vocabulaire progressif intermediare. A2 B1, klucz. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl