W nowym człowieku

Wojciech Danielski
Książka W nowym człowieku
Książka W nowym człowieku
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Człowiek o wyjątkowo szlachetnym sercu, bez zdrady, przejrzysty jak źródlana woda” (Bp Edward Ozorowski). „Człowiek zawsze na serio, dogłębnie prawy i kochający ludzi” (O. Leon Knabit OSB). „Był prawdziwym mistrzem i autorytetem dla wielu ludzkich sumień, jasnym światłem Kościoła i Ojczyzny, pomagającym ludziom w prostowaniu dróg do Boga i do swoich braci” (Ks. Jerzy Józef Kopeć OP). Stosując częste dygresje, przywołując własne odkrycia, przeżycia i doświadczenia, ksiądz Wojciech tłumaczył uczestnikom liturgii wezwania Boże w niej zawarte i wyjawiał swoje pragnienie życia w bliskości z Panem. Wczytując się w słowa ks. Danielskiego, możemy dostrzec, w jaki sposób on sam stawał się coraz pełniej nowym człowiekiem.  
Data wydania: 2005
ISBN: 83-89238-37-3, 8389238373
Wydawnictwo: Światło-Życie
Cykl: Pana mojego spotykam..., tom 2
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 208

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka W nowym człowieku nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka W nowym człowieku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}