Służąc wyzwoleniu

Wojciech Danielski
Książka Służąc wyzwoleniu
Książka Służąc wyzwoleniu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli” - to zawołanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka - powstałej z inicjatywy założyciela Ruchu Światło-Życie ks. Franciszka Blachnickiego. Podejmując w roku 1982 funkcję Moderatora Krajowego Ruchu, ks. Wojciech Danielski przyjął też odpowiedzialność za Krucjatę. Przewodniczył pielgrzymkom Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Słowa kierowane do uczestników tych zgromadzeń zebraliśmy w tomiku „Pana mojego spotykam... służąc wyzwoleniu”. Są to przede wszystkim referaty i konferencje, kilka homilii, w których Ksiądz Wojciech nawiązuje do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Sprawą istotną w Krucjacie jest pomoc człowiekowi „wybić się na własną godność”, dlatego dołączyliśmy także wypowiedź „Wartość osoby a czystość i wstydliwość”, której słuchaczami byli młodzi animatorzy Ruchu Światło-Życie.  
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7535-054-8, 9788375350548
Wydawnictwo: Światło-Życie
Cykl: Pana mojego spotykam..., tom 4
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 160
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Służąc wyzwoleniu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Służąc wyzwoleniu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}