Wahadełko : podręcznik uzdrawiania

Walter Lübeck
Wahadełko : podręcznik uzdrawiania
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Odpowiada ona na pytania, które pojawiają się zwykle po pierwszych doświadczeniach z wahadełkiem. Poza tym, zawiera istotne i ciekawe informacje, które mogą okazać się ważne w pracy z wahadełkiem również dla profesjonalistów.
W książce znajduje się wiele tablic do pracy z wahadłem, obejmujących dziedziny takie jak odżywianie, zapachy, esencje kwiatowe Bacha, kamienie szlachetne, czakry, zioła, związki z ludźmi i inne. Uczy ona też, jak należy posługiwać się tablicami i gdzie leży granica ich stosowania.
Walter Lubeck zaczyna od wyboru właściwego wahadełka, pokazuje jak należy je prawidłowo trzymać i objaśnia możliwości oczyszczania energetycznego. Pomaga też tym, którzy nie otrzymują od wahadełka żadnej odpowiedzi, kiedy wydaje się, że wahadełko nie chce z kimś pracować. Takim osobom autor ułatwia pobudzenie ich subtelnych zmysłów, czyli wrót do pracy z wahadełkiem.
Data wydania: 2000
ISBN: 978-83-7191-063-0, 9788371910630
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy LIMBUS

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Wahadełko : podręcznik uzdrawiania? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wahadełko : podręcznik uzdrawiania. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl