Wciąż czekam

Louisa Young
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Wciąż czekam
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

 iecień 1919 roku. Minęło sześć miesięcy od podpisania rozejmu, który położył kres Wielkiej Wojnie. Ci, którym udało się przeżyć, będą teraz musieli stanąć do zupełnie nowej walki.
 Zaledwie dwudziestotrzyletni były żołnierz, Riley Purefoy, oraz jego świeżo poślubiona żona, Nadine Waverney, mają przed sobą całe życie, ale rany odniesione przez Rileya podczas wojny zrodziły między obojgiem dziwne napięcie, a pozostałe po nich blizny mogą zniszczyć ich małżeństwo, zanim jeszcze na dobre się ono zaczęło.
 Peter i Julia Locke też będą musieli zmierzyć się ze swymi demonami. Dręczony przerażającymi wspomnieniami wojennych potworności, Peter zamienia się w odludka, który szuka zapomnienia w alkoholu. Julia próbuje złagodzić nieco jego cierpienie. Jednak ich wspólna przyszłość stoi pod znakiem zapytania.
 Losy obu par, które zetknęła ze sobą wojna, nadal pozostają splecione. Dręczeni przez poczucie straty i wyrzuty sumienia, nawiedzani przez mroczne wspomnienia, wszyscy czworo muszą sobie radzić ze zwątpieniem, wściekłością i bólem, próbując jednocześnie znaleźć odpowiedź na pytanie, czy miłość jest na tyle potężna, by pozwolić im uwolnić się od przeszłości?
 „Wciąż czekam” to poruszająca, liryczna opowieść o niespokojnych czasach tuż po zakończeniu wojny – czasach ryzykownych początków, niepokojących prawd i przebłysków nadziei. 
Tytuł oryginalny: The Heroes' Welcome
Data wydania: 2015-04-02
ISBN: 978-83-7961-205-5, 9788379612055
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Stron: 406
dodana przez: Mollinka_90

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Dobra powieść obyczajowa z Wielką Wojną w tle

27.11.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"Wciąż czekam" to solidna powieść obyczajowa, której akcja dzieje się po zakończeniu I wojny światowej. Śledzimy losy dwóch par, które układają swoje życie na nowo po okropnościach Wielkiej Wojny, w której uczestniczyły. Riley i Peter byli angielskimi żołnierzami, którzy dzielnie walczyli na froncie we Francji. Pierwszy z nich stracił na wojn... {} Recenzja książki Wciąż czekam

@Mollinka_90@Mollinka_90 {}× 7

Moja opinia o książce

Opinie

@Shinedown
2019-12-21
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane Jedne z lepszych Obyczajówki Jeden raz wystarczy
@Mollinka_90
2019-11-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Mam wrażenie, że jeśli okaleczony człowiek nie próbuje uzdrowić innych, staje się po prostu... jeszcze bardziej okaleczony, myślał Riley.”
{}× 2
#
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl