Wielkopolska : 21 jednodniowych wycieczek

Piotr Libicki
Wielkopolska : 21 jednodniowych wycieczek
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przewodnik zawiera 21 propozycji jednodniowych wycieczek po Wielkopolsce.Każda z przedstawionych tras obejmuje kilka miejscowości, w których znajdują się interesujące i warte obejrzenia obiekty.Wszystkie zilustrowano zdjęciem.W przewodniku umieszczono oczywiście obiekty w Wielkopolsce, choć znalazły się w nim także dwory i kosciółki o mniejszej randze artystycznej, ale niezwykle urokliwe lub położone w pięknych, wartych zwiedzenia miejscach.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-7301-059-8, 9788373010598
Wydawnictwo: Rebis

Autor

Piotr Libicki Piotr Libicki Historyk sztuki, członek Stowarzyszenia Historyków Sztuki, autor książki Wielkopolska. 21 jednodniowych wycieczek oraz współautor książki Dwory i pałace wiejskie w Wielkopolsce. Współpracownik Telewizji Polskiej w Poznaniu, współautor cyklów telewiz...

Pozostałe książki:

Dwory i pałace wiejskie w Wielkopolsce Dwory i pałace wiejskie na Mazowszu Spacerownik Wielkopolski Dwory i pałace wiejskie w Małopolsce i na Podkarpaciu
Wszystkie książki Piotr Libicki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wielkopolska : 21 jednodniowych wycieczek aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wielkopolska : 21 jednodniowych wycieczek. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl