Dwory i pałace wiejskie w Małopolsce i na Podkarpaciu

Piotr Libicki
Książka Dwory i pałace wiejskie w Małopolsce i na Podkarpaciu
Książka Dwory i pałace wiejskie w Małopolsce i na Podkarpaciu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Po Dworach i pałacach wiejskich w Wielkopolsce oraz Dworach i pałacach wiejskich na Mazowszu oddajemy do Państwa rąk trzeci tom cieszącej się popularnością serii poświęconej ziemiańskim siedzibom i ich właścicielom. Jest to ekscytująca podróż do 543 obiektów w 527 miejscowościach południowo-wschodniej Polski. ?Książka Dwory i pałace wiejskie w Małopolsce i na Podkarpaciu to istotne osiągnięcie badawcze i popularyzatorskie oparte na solidnym warsztacie naukowca, historyka i historyka sztuki, zawierające szereg szczegółowych, kompetentnie zaprezentowanych danych na temat setek dworów i pałaców?. prof. Bogusław Krasnowolski
Data wydania: 2012-10-23
ISBN: 978-83-7510-597-1, 9788375105971
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Dwory i pałace wiejskie
Kategorie: Sztuka, Architektura
Stron: 652

Autor

Piotr Libicki Piotr Libicki Historyk sztuki, członek Stowarzyszenia Historyków Sztuki, autor książki Wielkopolska. 21 jednodniowych wycieczek oraz współautor książki Dwory i pałace wiejskie w Wielkopolsce. Współpracownik Telewizji Polskiej w Poznaniu, współautor cyklów telewiz...

Książki Piotr Libicki

Wszystkie książki Piotr Libicki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Dwory i pałace wiejskie w Małopolsce i na Podkarpaciu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dwory i pałace wiejskie w Małopolsce i na Podkarpaciu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe