Więzień Incarceron

Więzień Incarceron
4.0
Ocena 4.0 na 5 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów
Data wydania: 2010
ISBN: 978-0-06-561029-1 ( 9780065610291 )
Wydawnictwo: Hachette Polska Sp. z o.o.

Recenzje

Więzień Incarceron
Co byśmy zrobili, gdyby dane nam było żyć w świecie, w którym zakazana jest technika? W świecie, gdzie nie wolno korzystać z pralek, telewizorów i innych urządzeń, które umilają i ułatwiają nam życie? W świecie, który został "odrestaurowany" i zamieniony na jedną z epok? Wizja ta przedstawia się cie...
Incarceron
"Więzień Incarceron" stał na mojej półce dobrych parę miesięcy, zanim zdecydowałam się do przeczytać. Nie wiem, dlaczego tak się działo. Ciągle miałam co innego do czytania. Niedawno się rozchorowałam, a kiedy przeczytałam już wszystkie książki, które miałam, przypomniałam sobie o powieści Catherine...
Napisz swoją opinię

Opinie

@Rebellish
@Rebellish 2010-11-21
Przeczytane (2010-11-21)
Bardzo ciekawa książka. Autorka miała świetny pomysł na przedstawienie Incarceronu, a już tym bardziej na zamianę świata współczesnego w jedną z wybranych epok, gdzie zakazana jest technika. Ciekawi i różnorodni bohaterowie dodatkowo urozmaicają tę książkę, powodując, że czyta się ją z większym zainteresowaniem. Dużym plusem jest zakończenie, które sprawia, że drugą część chce się przeczytać jak najszybciej.
@SlumberGirl
@SlumberGirl 2011-03-05
Przeczytane (2011-03-05)
„Więzień Incarceron” – to książka interesująca i intrygująca, jednak nie wciągnęła mnie i nie pochłonęła mojej uwagi. Ot, dobrze ją się czytało, ale nie zrobiła na mnie jakieś niesamowitego wrażenia. Autorka miała bardzo dobry pomysł, ale myślę, że nie do końca został wykorzystany. Czegoś mi w niej zabrakło… Godna polecenia? – Tylko jeśli pod ręką nie ma czegoś lepszego. Książkę oceniam na 4-.
@Immora_Fray
@Immora_Fray 2010-06-19
Przeczytane (2010-01-01)
Niezła książka dla młodzieży - nawet tej starszej :P Mniej więcej po połowie zaczęła się rozkręcać i wciągać coraz bardziej, a pod koniec stwierdziłam, że od razu biorę się za czytanie części drugiej. Lekka lektura z ciekawym pomysłem.
Współtworzący tę stronę
puchar @Immora_Fray @Immora_Fray pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Popraw tę książkę