Własna droga / Trudne decyzje

Lauren Brooke
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Własna droga / Trudne decyzje
Książka Własna droga / Trudne decyzje
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Heartland to schronisko dla koni, wtulone między wzgórza Virginii, ale i coś więcej. To miejsce jedyne w swoim rodzaju - gdzie leczone są blizny przeszłości, gdzie przerażone i źle traktowane konie uczą się od nowa ufać ludziom. Tom 3. WŁASNA DROGA Pegaz jest wszystkim, co pozostało Amy z przeszłości. Niestety, z dnia na dzień koń czuje się coraz gorzej. Amy próbuje opiekować się nim i równocześnie doglądać całego Heartlandu. Stara się postępować tak, jak nauczyła ją mama. Podążanie śladem mamy wymaga od dziewczyny wiele odwagi, ale to jedyny sposób, żeby znaleźć własną drogę. Tom 4. TRUDNE DECYZJE Amy wie, jak bardzo ważny dla Heartlandu - i dla niej samej - jest Treg. To jedyna osoba, któr...
Data wydania: 1013-03-27
ISBN: 978-83-245-9464-1, 9788324594641
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Stron: 360

Autor

Urodzona 15 stycznia 1969 roku w Wielkiej Brytanii

Lauren Brooke - brytyjska pisarka. Autorka dwóch serii dla dziewczynek the Heartland i Chestnut Hill. Urodziła się w Anglii, lecz znaczną część dzieciństwa spędziła w Stanach Zjednoczonych.

Książki Lauren Brooke

Wszystkie książki Lauren Brooke

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

━ ❝🇰​🇴​🇳​ 🇸​🇦​🇲​ 🇼​🇮​🇪​, 🇨​🇴​ 🇯​🇪​🇸​🇹​ 🇩​🇱​🇦​ 🇳​🇮​🇪​🇬​🇴​ 🇳​🇦​🇯​🇱​🇪​🇵​🇸​🇿​🇪​❞

konie od zawsze były uznawane za zwierzęta pełne wdzięku, gracji i wewnętrznego piękna. zadbana sierść i grzywa, błysk w oku i piękny chód cieszą od wieków wszystkich, nie tylko ich właścicieli czy jeźdźców. jednak nie wszystkie konie mogą cieszyć się dobrymi właścicielami, czy też spokojnym miejscem do życia, bo zajmuje się nimi ktoś, kto nie ma bladego pojęcia, co połączyć z czym, aby zwierzęciu żyło się dobrze. są też tacy, którzy nigdy nie mieli i nie będą mieć litości, a koń czy kucyk to dla nich tylko opcja zarobku. właśnie takie konie - zaniedbane, opuszczone i przerażone - trafiają do... czytaj dalej »

{} Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@dvdevil_2
@dvdevil_2 2019-07-28
Przeczytane (2019-07-27)

Kategorie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się