Włócznia przeznaczenia

Włócznia przeznaczenia
4.73
Ocena 4.73 na 5 możliwych
Na podstawie 11 ocen kanapowiczów
Jak to możliwe, że odkopana w katedrze w Antiochii Święta Włócznia, cudem ura...
Jak to możliwe, że odkopana w katedrze w Antiochii Święta Włócznia, cudem uratowała życie krzyżowcom z pierwszej krucjaty? Legenda głosi, że to właśnie ta starożytna włócznia została wbita w bok umierającego na krzyżu Chrystusa. Zwykła broń zmieniła się w potężną relikwię. Wierzono, że jej moc z...
Pełny opis
Data wydania: 2010
ISBN: 9788362382019
Wydawnictwo: Bullet Books

Recenzje

Włócznia Przeznaczenia
Jak to możliwe, że odkopana w katedrze w Antiochii Święta Włócznia, cudem uratowała życie krzyżowcom z pierwszej krucjaty? Legenda głosi, że to właśnie ta starożytna włócznia została wbita w bok umierającego na krzyżu Chrystusa. Zwykła broń zmieniła się w potężną relikwię. Wierzono, że jej moc za...
Losy zaklęte we włóczni – recenzja „Włóczni Przeznaczenia” Craiga Smith’a
Choć „Włócznia Przeznaczenia” Craiga Smith’a jest kontynuacją losów bohaterów poznanych w książce „Przeklęty Zakon”, niech nie zraża się ten, kto nie czytał wcześniejszej części i śmiało sięga po „Włócznię…” I koniecznie doda na półkę w swojej biblioteczce, bo jest to powieść, którą z dumą można ...
Napisz swoją opinię

Opinie

DO
@Donald 2010-08-13
Przeczytane (2010-08-13)
Po przeczytaniu Przeklętego Zakonu, który powalił mnie na kolana, sięgnąłem po Włócznię Przeznaczenia, jednak z lekką obawą czy autor zachowa wysoki poziom (niestety niekiedy nie udaje się to autorom). Jakże wielkie było moje zaskoczenie, a jaka frajda z czytania. Smith stanął twardo na wysokości zadania, czego efektem jest świetnie napisana książka. Dla miłośników gatunku - pozycja obowiązkowa.
@Maynard
@Maynard 2010-09-08
Przeczytane (2010-09-08)
Książka istotnie wydana bardzo fajnie. Ponadto wciągająca, pełna wartkiej akcji, bogata fabularnie, pełna inteligentnych rozwiązań, nietuzinkowych bohaterów oraz kompletnie nie podobna (tak,tak!) do książek pisanych 'w stylu" dana Browna. !OSTRZEŻENIE! Zajawka z okładki jest tylko małym wątkiem w powieści i może wprowadzić w błąd.
DA
@darkpassio 2010-09-20
Faktycznie, ksiazka wydana z tym klimatem, ktory ma w sobie to cos. Co wiecej mozna dodac. W recenzji powyzej zostalo juz chyba wszystko powiedziane. Ksiazka rewelacyjna. Ma to cos, co kaze przewracac strone za strona mimo zmeczonych oczu.
WW
@Wojtek20091996 2011-05-05
Przeczytane (2011-04-28)
Książkę wybrałem i kupiłem w ciemno , zaciekawiła mnie okładka i dlatego ją przeczytałem :) książka bombowa , muszę przeczytać"Przeklęty zakon" ale jak na przeczytanie drugiej części bez poznania pierwszej to jest cudnie ! ! :))
DO
@Doom 2010-09-21
Świetna kontynuacja "Przeklętego Zakonu", gdzie sporo rzeczy się wyjaśnia. A co ważniejsze, jeszcze więcej akcji, poscigów, zagadek i do tego wątek romantyczny z baśni o rycerzach z zakonu Katarów... bomba!
LI
@Liquir 2010-08-17
Przeczytane (2010-08-17)
Bezsprzecznie jedna z lepszych serii sensacyjnych jakie czytałem w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy.
@deadbishop
@deadbishop 2010-08-29
Bardzo fanie wydana książka:)
Współtworzący tą stronę
puchar
DO
@Donald pierwsza opinia