Współczesna Encyklopedia Świata. Nauka i Technika Tom I

...
Współczesna Encyklopedia Świata. Nauka i Technika Tom I
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Współczesna Encyklopedia Świata" jest doskonałym ułatwieniem życia każdego ucznia, studenta i człowieka poszukującego informacji. Przygotowanie do matury przy jej pomocy staje się dziecinnie proste. Ogrom wiedzy, szczegółowość i obiektywizm sprawiają,że powinna pojawić się w bibliotece każdej rodziny. Pozycja ta jest polską edycją znakomitego brytyjskiego wydawnictwa Hutchinson. Dzieło niezwykle atrakcyjne dla polskiego odbiorcy - 20 000 haseł z najnowszymi danymi, które pozwalają śledzić zmiany, jakie nastąpiły we współczesnym świecie. Składa się z trzech części: Nauki i Techniki, Geografii Współczesnej i Biografii. Nauka i Technika- zawiera 5 000 haseł oraz mnóstwo zestawień, diagramów i ilustracji z zakresu współczesnej fizyki, biologii, chemii i informatyki. W prosty sposób opisuje współczesne teorie i procesy technologiczne, pozwalając szybko znaleźć i zrozumieć wybrane zagadnienie. Niewątpliwym atutem tego dzieła jest autorstwo angielskich naukowców, którzy mają dostęp do najświeższych informacji zachodnioeuropejskiej i amerykańskiej nauki.  
Tytuł oryginalny: The Hutchinson dictionary of science
Data wydania: 1997
ISBN: 83-86396-40-7, 8386396407
Wydawnictwo: EM
Cykl: Współczesna Encyklopedia Świata, tom 1
Stron: 275
dodana przez: mrbiggles

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Współczesna Encyklopedia Świata. Nauka i Technika Tom I aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Współczesna Encyklopedia Świata. Nauka i Technika Tom I. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl