Z serca błogosławię Pielgrzymka Apostolska do Polski 2006 Benedykt XVI

Adam Bujak
Z serca błogosławię Pielgrzymka Apostolska do Polski 2006 Benedykt XVI
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Piękny album z pobytu Benedykta XVI w Polsce. W albumie: - 240 artystyczno-dokumentalnych zdjęć; dwóm światowej sławy mistrzom kroku dotrzymuje debiutujący Marcin Bujak, syn Adama - zapis dzień po dniu, krok po kroku papieskiej wizyty w Polsce - wszystkie, pełne teksty homilii i przemówień, nawet te najkrótsze, w tym codzienne z okna ""papieskiego"" przy ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie - precyzyjne podpisy pod zdjęcia układające się we frapujacą opowieść - album w pełni oddaje atmosferę papieskiej pielgrzymki oraz entuzjazm towarzyszący Polakom podczas wszystkich spotkań z Papieżem - wielka pamiątka dla nas i dla następnych pokoleń"
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-60292-11-2, 9788360292112
Wydawnictwo: Biały Kruk
Kategoria: Chrześcijaństwo

Autor

Adam Bujak Adam Bujak
Urodzony 12 maja 1942 roku w Polsce (Kraków)
Polski fotograf. Kawaler Orderu Orła Białego. Syn żołnierza Legionów Polskich Od lat 60. fotografował Karola Wojtyłę, a po wyborze na papieża towarzyszył mu – jako Janowi Pawłowi II – w jego licznych pielgrzymkach. Jest autorem ponad 130 albumów fo...

Pozostałe książki:

Wstańcie, chodźmy! Auschwitz. Rezydencja śmierci Ty masz zwyciężać! Opowieść o abp. Marku Jędraszewskim Tysiącletni Kraków Chluba i zguba. Antologia najnowszej publicystyki patriotycznej
Wszystkie książki Adam Bujak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Z serca błogosławię Pielgrzymka Apostolska do Polski 2006 Benedykt XVI aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Z serca błogosławię Pielgrzymka Apostolska do Polski 2006 Benedykt XVI. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl