The gospel of Łagiewniki : life and work of saint Sister Faustina

Adam Bujak
The gospel of Łagiewniki : life and work of saint Sister Faustina
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Cztery kilometry na południe od centrum Krakowa znajdują się Łagiewniki, gdzie mieści się Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Początkowo Łagiewniki były własnością rycerską, od połowy XV wieku należały do kasztelana krakowskiego. W XVIII wieku przeprowadzono przez nie trakt cesarski z Wiednia do Lwowa. Pod koniec XIX wieku powstał tu neogotycki klasztor Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia. Od trzech lat trwa rozbudowa Sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach. Papież Jan Paweł II nazwał je stolicą kultu Miłosierdzia Bożego.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-88918-07-0, 9788388918070
Wydawnictwo: Biały Kruk

Autor

Adam Bujak Adam Bujak
Urodzony 12 maja 1942 roku w Polsce (Kraków)
Polski fotograf. Kawaler Orderu Orła Białego. Syn żołnierza Legionów Polskich Od lat 60. fotografował Karola Wojtyłę, a po wyborze na papieża towarzyszył mu – jako Janowi Pawłowi II – w jego licznych pielgrzymkach. Jest autorem ponad 130 albumów fo...

Pozostałe książki:

Wstańcie, chodźmy! Auschwitz. Rezydencja śmierci Ty masz zwyciężać! Opowieść o abp. Marku Jędraszewskim Tysiącletni Kraków Chluba i zguba. Antologia najnowszej publicystyki patriotycznej
Wszystkie książki Adam Bujak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę The gospel of Łagiewniki : life and work of saint Sister Faustina? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka The gospel of Łagiewniki : life and work of saint Sister Faustina. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl