Zabawy z niemowlakami na każdy dzień 365 gier i zabaw w wieku 0 - 12 miesięcy

Jackie Silberg
Zabawy z niemowlakami na każdy dzień 365 gier i zabaw w wieku 0 - 12 miesięcy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zabawy w wieku niemowlęcym są niezbędnym elementem w prawidłowym rozwoju dziecka i budowaniu jego późniejszych zdolności przyswajania wiedzy. Książka przedstawia proste i przyjemne gry i zabawy stymulujące wczesny rozwój umysłowy dzieci. Możesz je przeprowadzić o każdej porze dnia i w każdym miejscu - w domu , na dworze i w podróży. Książka ta pomoże rodzicom wprowadzić dzieci w fascynujący świat zabawy, dostarczyć maluchom radości, rozwinąć ich pomysłowość i koordynację. \"Mądre niemowlaki nie potrzebują drogich zabawek. Potocz dziecku piłkę, aby rozwijać jego koordynację mięśniową. Śpiewaj piosenki i mów do dziecka, aby rozwijać jego zdolności językowe. Układaj wzory z pudełek lub klocków, aby rozwijać jego zdolności matematyczne\" - ze wstępu.
Data wydania: 2010-05-25
ISBN: 978-83-60215-81-4, 9788360215814
Wydawnictwo: K. E. Liber
Stron: 376

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zabawy z niemowlakami na każdy dzień 365 gier i zabaw w wieku 0 - 12 miesięcy nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zabawy z niemowlakami na każdy dzień 365 gier i zabaw w wieku 0 - 12 miesięcy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl