Zagaduchy do poduchy. 365 rymowanych zgadywanek na cały rok

Bogusław Michalec
Zagaduchy do poduchy. 365 rymowanych zgadywanek na cały rok
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Zagaduchy do poduchy. 365 rymowanych zgadywanek na cały rok". Zagadki są formą zabawy, ale również nauki ? wzbogacają wiedzę i rozwijają wyobraźnię. W tym obszernym, bogato ilustrowanym tomie dzieci znajdą zapytania o zwierzęta, pojazdy, przedmioty z życia codziennego, bajkowe postacie, rośliny oraz wszystko to, co nas otacza. Z racji krótkiej formy nadają się do wprawek w czytaniu oraz ćwiczeń rozwijających słuchanie ze zrozumieniem. Polecamy je dzieciom i dorosłym jako rozrywkę i kształcącą zabawę. Na końcu zbioru znajdują się odpowiedzi oraz indeks alfabetyczny ułatwiający korzystanie z książki. ?Zagaduchy do poduchy. 365 rymowanych zgadywanek na cały rok? to najbogatszy i dobrze napisany zbiór rymowanych zagadek na polskim rynku. To książka jakiej jeszcze nie było.
Data wydania: 2020-11-05
ISBN: 978-83-8106-070-7, 9788381060707
Wydawnictwo: Aksjomat
Kategorie: Poezja, Dla dzieci
Stron: 112
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Bogusław Michalec Bogusław Michalec
Urodzony w 1978 roku w Polsce (Gorlice)
Twórca książek dla dzieci (m.in. Ulica Bajkowych Postaci, Łakomstwo nosorożca i inne wiersze, Opowieści Waniliowego Lasu, Baju-bajki Wyd. Aksjomat; Legendy polskie, il. Bohdan Butenko, [w:] Polska z dzieckiem, Wyd. Pascal; Legendy i podania dla dzie...

Pozostałe książki:

Bitwa pod Grunwaldem Lampart Wierszyki i zagadki dla przedszkolnej gromadki. Część 3 102 zagadki na 102
Wszystkie książki Bogusław Michalec

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zagaduchy do poduchy. 365 rymowanych zgadywanek na cały rok? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zagaduchy do poduchy. 365 rymowanych zgadywanek na cały rok. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe