Zarys seksuologii sądowej dla prawników

Zbigniew Lew-Starowicz
Zarys seksuologii sądowej dla prawników
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Praca jest przeznaczona dla prawników, którzy coraz częściej mają do czynienia z zagadnieniami seksualnymi w pracy zawodowej . Ze względu na fakt, że seksualność człowieka ma charakter interdyscyplinarny ,konieczne jest uwzględnienie różnych czynników biologicznych, psychicznych, kulturowych, religijnych i prawnych. Praca składa się z trzech części. Pierwsza część pracy omawia podstawy bio-psycho -społeczne seksualności człowieka. W drugiej części pracy są omawiane zaburzenia seksualne w oparciu o Międzynarodową Klasyfikację Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD-10 opracowaną przez Światową Organizację Zdrowia , a także na podstawie piśmiennictwa oraz własnych doświadczeń autora. Część trzecia przedstawia zagadnienia przestępczości seksualnej w oparciu o piśmiennictwo i własne doświadczenia autora w orzecznictwie sądowo-seksulogicznym. Prof. dr hab. n. med. ZBIGNIEW LEW - STAROWICZ jest konsultantem krajowym w dziedzinie seksuologii, dziekanem Wydziału Rehabilitacji AWF w Warszawie , dyrektorem instytutu Seksuologii PTS, biegłym sądowym od 1969 r. w zakresie seksuologii i psychiatrii , Autorem ponad pięćdziesięciu książek.
Data wydania: 2000
ISBN: 978-83-87218-07-2, 9788387218072
Wydawnictwo: Zrzeszenia Prawników Polskich

Autor

Pozostałe książki:

O kobiecie O mężczyźnie Pan od seksu Ona. Pytania intymne
Wszystkie książki Zbigniew Lew-Starowicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zarys seksuologii sądowej dla prawników nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zarys seksuologii sądowej dla prawników. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl