Zasilanie silników wysokoprężnych paliwami rzepakowymi

Zygmunt Szlachta
Książka Zasilanie silników wysokoprężnych paliwami rzepakowymi
Książka Zasilanie silników wysokoprężnych paliwami rzepakowymi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zamiarem autora było przedstawienie dorobku krajowych i zagranicznych środowisk naukowych i badawczych w zakresie technicznego zastosowania paliw pochodzących z rzepaku. Uwagę skoncentrowano głównie na prezentacji technicznych uwarunkowań zasilania silników wysokoprężnych naturalnym olejem rzepakowym, estrami metylowymi kwasów tłuszczowych oleju rzepakowego oraz mieszaninami tych paliw z olejem napędowym.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-206-1459-6, 9788320614596
Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności WKŁ

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zasilanie silników wysokoprężnych paliwami rzepakowymi? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zasilanie silników wysokoprężnych paliwami rzepakowymi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}