ZDĄŻYĆ Z PRAWDĄ o sztuce komunikacji w hospicjum

Piotr Krakowiak
ZDĄŻYĆ Z PRAWDĄ o sztuce komunikacji w hospicjum
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ta traktuje o sztuce komunikacji w hospicjum. Poprzez autentyczne historie nadesłane z hospicjów z całego kraju uczy, jak rozmawiać z chorymi u kresu ich życia. Jest to szczególny podręcznik napisany dla wszystkich osób, które zajmują się ciężko i nieuleczalnie chorymi. Wart polecenia dla personelu medycznego podstawowej opieki zdrowotnej, szpitali, a przede wszystkim hospicjów i.ośrodków opieki paliatywnej. Studenci medycyny, pielęgniarstwa, teologii, psychologii, pedagogiki i socjologii spotkają się tu z konkretnymi zdarzeniami, z którymi zetkną się niebawem w pracy zawodowej. Rodziny chorych poczują się mniej samotne, czytając o przeżyciach innych osób, znajdujących się w podobnej sytuacji. Doświadczeni pracownicy pomagający ludziom nieuleczalnie chorym znajdą tu odbicie swoich dylematów, wątpliwości i radości z wykonywanej pracy. Dobrze, że w bogatej historii ruchu hospicyjnego i opieki paliatywnej w Polsce, pojawił się ten wspólny głos, opracowany przez Krajowego Duszpasterza Hospicjów.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-922170-1-5, 9788392217015
Wydawnictwo: Via Medica
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę ZDĄŻYĆ Z PRAWDĄ o sztuce komunikacji w hospicjum? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka ZDĄŻYĆ Z PRAWDĄ o sztuce komunikacji w hospicjum. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl