Złamana

J. L. Drake
4.5 /10
Ocena 4.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Złamana
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
4.5 /10
Ocena 4.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Savannah Miller, córka burmistrza Nowego Jorku, zostaje porwana. Dzień po jej dwudziestych siódmych urodzinach ktoś łapie ją, nakłada na głowę worek i zabiera od wszystkiego, co do tej pory znała.

Jej dalsze życie staje się walką o przetrwanie. Savannah jest bita, głodzona i traktowana jak zwierzę. Umieszczona w pokoju bez okien zaczyna tracić poczucie rzeczywistości oraz mijającego czasu. Ale przede wszystkim kobieta traci nadzieję, że ktoś ją znajdzie i ocali.

Jednak pewnej nocy grupa amerykańskich żołnierzy przychodzi jej na ratunek, zabierając ją do bezpiecznego miejsca. Dziewczyna ma dwie opcje do wyboru. Albo zostanie pod ich ochroną i będzie przestrzegała zasad, albo odejdzie, mając pewność, że wkrótce wróci do swoich oprawców.

Savannah wybiera pierwszą opcję.

W nowym miejscu dziewczyna próbuje stanąć na nogi. Wszystko, co ją otacza, jest dla niej przerażające. Jednak najbardziej przeraża ją Cole Logan, a właściwie krążące o nim historie. Mężczyzna jest kimś ważnym i każdy mówi o tym, jak szybko potrafi zabić człowieka. Pewnego dnia Savannah go pozna.

Tytuł oryginalny: Broken
Data wydania: 2022-08-04
ISBN: 978-83-8178-988-2, 9788381789882
Wydawnictwo: NieZwykłe
Cykl: Broken Trilogy, tom 1
Kategoria: Romans erotyczny
Stron: 339
dodana przez: Vernau

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

(Nie)Złamana

11.08.2022

No dobra... Przeczytałam... A gdzie tytułowa złamana? Sam koncept na fabułę dobrze rokował. Córka burmistrza Nowego Jorku zostaje uprowadzona. Przez siedem miesięcy dziewczyna jest przetrzymywana w nieludzkich warunkach, bita i poniżana. Jej los odmienia się, gdy zostaje uwolniona przez grupę żołnierzy specjalizującą się odbijaniem zakładników. W... Recenzja książki Złamana

@Logana@Logana × 32

Moja opinia o książce

Opinie

@bookaholic.in.me
2022-08-15
7 /10

Życie na świeczniku, w bogactwie- jedni go pragną, a ci, którzy tego doświadczają często chętnie wróciliby do normalności i anonimowości, którą ze sobą niesie. I choć z zewnątrz widać zazwyczaj jedynie przywileje, to wiele znanych osób musi liczyć się także z niebezpieczeństwem. Skomplikowane układy polityczne, wrogowie, dbałość o wizerunek- to wszystko może przynieść więcej szkody niż pożytku a w konsekwencji zmienić bieg życia już na zawsze.
Savannah jest córką burmistrza Nowego Jorku i z tego tytułu jej wszystkie wpadki są relacjonowane w prasie plotkarskiej. Jej relacja z ojcem jest skomplikowana, choć kocha go bezgranicznie, bo pozostał jej jedyną rodziną, to jednak nie potrafi sprostać jego wymaganiom i nie do końca popiera dążenie do władzy. Była ciekawą świata, przyjazną kobietą, która pracowała, a także okazjonalnie lubiła wyjść ze znajomymi i gdyby nie to, że od czasu do czasu pisano niej w mediach, okraszając to niesprzyjającymi jej zdjęciami, to byłaby zwykłą mieszkanką Ameryki. Lecz "była" to w jej przypadku słowo klucz. Bowiem poznajemy ją jako kobietę porwaną, bitą i głodzoną, odartą z godności i marzącą jedynie o śmierci. Gdy w końcu pojawia się nieoczekiwany ratunek, Savannah nie jest już taka sama. Czy będzie w stanie funkcjonować w nowym otoczeniu, gdy niebezpieczeństwo jeszcze nie minęło, a ona znowu nie będzie mogła decydować o swoim życiu?
"Złamana" to książka o tematyce wyróżniającej się na rynku. I choć wybuch romantycznej rela...

| link |
@Logana
2022-08-11
2 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Złamana. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Shattered
Shattered
J.L. Drake
After witnessing the murder of her lover and the heartbreaking loss of their unborn child, Savannah ...
Mended
Mended
J.L. Drake
Savannah takes control… Tired of all the lies and deception Savannah decides that she must face thi...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl