Zmiana warty w zarządzaniu : dramat i szansa

Uwe Renald Müller
Zmiana warty w zarządzaniu : dramat i szansa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Menedżerowie z przetrąconym kręgosłupem, którzy pionową postawę utrzymują jedynie dzięki swojej gruboskórności, są zasadniczą przyczyną kryzysu gospodarczego. Zajęci przede wszystkim utrzymaniem się na swoich stołkach i udowadnianiem własnej ważności, ciągną za sobą skostniałe struktury, nieelastyczne hierarchie i niewykorzystane szanse rynkowe. Już najwyższy czas na zmianę władzy. Młoda generacja jest gotowa na zmianę warty. Jej przedstawiciele są bardziej ludzcy i dojrzali do ewolucyjnego stylu kierowania.Chyba niemożliwe jest napisanie jeszcze bardziej pasjonującej, pouczającej, obrazowej i przenikliwej książki na temat zarządzania. A kto pojmie jej przesłanie i uwzględni je w swoim działaniu, będzie znał słowo jedynie z gazet.
Data wydania: 2000
ISBN: 978-83-85428-52-7, 9788385428527
Wydawnictwo: PLACET

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zmiana warty w zarządzaniu : dramat i szansa aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zmiana warty w zarządzaniu : dramat i szansa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl