Cytaty z książki "Zostań moim aniołem"

Dodaj nowy cytat
nie potrzeba wielkich słów, by wyrazić miłość
kobiety zakochują się w facetach, którzy gotowi są ich wysłuchać
świat nie będzie chodził na palcach, kiedy chcemy się wyspać
"Świat nie będzie chodził na palcach, kiedy chcemy się wyspać. Świat chodzi spać późno i wstaje wcześnie. Świat się nie dostosowuje do ciebie, to ty powinieneś dostosować się do niego. Świat jest pełen wybojów, i albo wpadniesz w jakąś dziurę, albo ją ominiesz. W tym świecie trzeba walczyć".
"Czas to waluta życia. Im więcej go za nami, tym bardziej rozumiemy, że są rzeczy, dla których warto się starać, i takie, które lepiej odpuścić".
" Bo z reguły ludzie nie potrafią przyjmować komplementów. Nie umieją też ze sobą rozmawiać, okazywać uczuć".
"Może na tym to polega. Na byciu razem, chociaż idealnie nie jest i pojawiają się docinki oraz niewygodne pytania".
" - Mogła... - zgodziła się. - Ty też mogłeś. Ludzie mogą, a widocznie nie chcą".
<nav class="pagy-bootstrap-nav pagination" role="navigation" aria-label="pager"><ul class="pagination"><li class="page-item prev disabled"><a href="#" class="page-link">&laquo;</a></li><li class="page-item active"><a href="/ksiazka/zostan-moim-aniolem/cytaty?strona=1" class="page-link" >1</a></li><li class="page-item"><a href="/ksiazka/zostan-moim-aniolem/cytaty?strona=2" class="page-link" rel="next" >2</a></li><li class="page-item next"><a href="/ksiazka/zostan-moim-aniolem/cytaty?strona=2" class="page-link" rel="next" aria-label="next">&raquo;</a></li></ul></nav>
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl